Ізраїль збільшує виробництво газу та планує вийти на європейський ринок

Інформаційна агенція пише Reuters передає, що у найближчі роки Ізраїль планує збільшити видобуток газу до кількості 40 мільярдів кубічних метрів. Зараз країна видобуває приблизно 20 мільярдів кубів.


Сьогодні Ізраїль забезпечує газом сам себе та ще й встигає продавати блакитне паливо у Єгипет і Йорданію.

Ми сподіваємося створити відносно швидкий робочий процес і вже влітку досягти Рамкової угоди, – заявив Ліор Шилат, генеральний директор Міністерства енергетики Ізраїлю.

Шилат відвідав корабель, який видобуває газ у регіоні Каріш, за 90 кілометрів від узбережжя країни.

Паливо добуває приватна британська компанія Energean.

Глобальні договори про видобування й транспортування спочатку підписують уряди, а практичну роботу виконують приватні компанії.

Як транспортуватиметься газ до Європи?

Є варіант транспортувати через Єгипет або ж збудувати плавучий завод-корабель, який напряму переміщуватимуться з Ізраїлю до європейських країн.

Ще один варіант – транспортувати газ через Туреччину.

Крім Ізраїлю газ до Європи планує транспортувати Болгарія. Зараз вона веде перемовини з Азербайджаном і Туреччиною. Про це ми вам детальніше розповімо у наступних матеріалах.


20 лютого 2014 року росія почала війну в Україні, ввівши війська на територію автономної республіки Крим. 

11 квітня 2014 року сили спеціальних операцій російської федерації та озброєні автоматами проросійські терористи захопили райвідділ міліції у місті Слов’янськ Донецької області й вивісили там прапор росії. У такий спосіб росія продовжила неоголошену війну проти України та території двох східних областей – Донецької та Луганської.

З лютого 2014 року по лютий 2022 року росія вела активні бойові дії проти України на території Донеччини та Луганщини, збільшувала кількість своїх військ в окупованій автономній республіці Крим, поширювала брехливу інформацію через проросійські медіа та українські проросійські політичні партії, які сама фінансувала.

24 лютого 2022 року де-юре президент, а де-факто – диктатор рф владімір путін оголосив проведення спеціальної військової операції, мета якої – демілітаризації та денацифікація України. Під прикриттям цієї спецоперації Москва почала повномасштабну війну та завдала ракетних ударів по більшості великих міст. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Одеса, Суми, Чернігів, Миколаїв. Такі міста як Харків, Маріуполь зазнали великих руйнувань, рашисти спеціально обстрілювали там дитячі садочки, школи та лікарні. Загинуло багато мирних дорослих людей та дітей.

 

 

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *