Як з допомогою Платона і Маркса довести, що Шарій — лох і чому його затримання — це смерть російської пропаганди

Як з допомогою Платона і Маркса довести, що Шарій — лох і чому його затримання — це смерть російської пропаганди

 

Тож, розбираємо, чому затриманий Шарій — це смерть російської пропаганди, і це крутіше, ніж санкції проти Соловйова, Скабєєвої та іншої кремлівської медіанаволочі.


Отже. Шарій. Соловйов. Кісільов. Скабєєва. Всі ми знаємо ці імена, всі ми знаємо чим ці пропагандисти займалися. Їх ремесло — це, по суті своєю, блогерство, себто суб’єктивна відеоесеїстика. Тобто, вони, блогери. Просто Шарій чисто ютуб-блогер, а Соловйов та Кісільов — блогери, які мають доступ до кабельного, супутникового та антенного телебачення, а значить — ще більшу авдиторію.

 

В чому і є велика перевага телевізійного екрана перед інтернет-телебаченням: перший російський канал чи росію 24 ловитиме будь-який дріт, будь-яка виделка у забитому глухому селі. І вже коли ти увімкнув пропагандистський канал, то скоріш ти слухатимеш його, роблячи побутові, домашні справи.

 

Дивлячись інтернет-канал, у тебе є нагода перемкнутися на іншого блогера.

 

Простіше кажучи, у користувача інтернету більше шансів на критичне сприйняття інформації та відгородження від пропаганди, ніж у телеглядача. Але тільки не у глядачів Шарія.

 

Те, чому у Шарія є глядачі, їх дуже багато і вони йому вірять, хоча очевидним є, що Шарій брехун, пропагандист, маніпулятор — це все в разом і є ключова теза постмодерної філософії та культурології. Ця теза наступна: після Освенціму, після Голокосту, Голодомору та Чорнобилю людина не в змозі дати відповіді на всі питання. Деяких відповідей просто не існує. Тому не варто шукати відповідей там, де їх немає. Де порожнеча, пустка і горор метафізики. 

 

Але про Шарія маємо відповідь. Її нам допомогли знайти Карл Маркс та Платон. 

 

Відповідь на питання, що московія нас ненавидить і хоче фізично знищити — є. Відповіді на питання — чому ніби адекватні люди вірять Шарію, згідно постмодерної філософії, немає. Але ізраїльський історик Ювал Ной Гарарі намалював концепцію, яка допоможе нам пролити трохи світла на адептів Шарія.

 

 

Шарій — це приклад еволюції блогера у політика. А довіра та підтримка політиків — завжди річ ірраціональна. Ми часто обираємо ті, чи інші політичні переконання й партії не розумом, а серцем, бо так відчуваємо.

 

Бо часто нам просто бракує інформації, щоби перевірити цього політика чи блогера…

 

Зрештою, конспірологія та віра у світову масонсько-рептилоїду змову, як явище, з’явилася і через брак інформації й через надмірну кількість цієї інформації. Тобто, тут у всій бачимо класичну Платонівську тріаду “теза – антитеза – синтеза”.

 

 

Теза: світом правлять масони, ось дивіться скільки доказів! Україна — під зовнішнім управлінням, тут США роблять свої біолабораторії.

 

Антитеза: об’єктивної та конструктивної інфомрації про те, що світом правлять масони — не існує. Україна не може бути під зовнішнім управлінням США, бо українці самі обирають президента, уряд, органи місцевого самоврядування. Тому масонство, російська пропаганда — це конспірологія та брехня.

 

Синтеза: Шарій — лох.

 

Люди, які вірять у світовий уряд, рептилоїдів та масонів, позбавлені конструктивної, аналітичної інформації, їм її бракує, однак вони мають надмір інформації у вигляді сайтів, брошур, блогів, де аргументи на користь існування рептилоїдів звучать ніби дуже логічно та переконливо.

 

Тому адепти конспірології мають широкий доступ до інформації, її багатство, але якість цієї інформації — доволі сумнівна.

 

Феномен Шарія легко накладається на ці сентенції: він ніби володіє багатством інформації, вдає, що має інсайди, логічно розкладає все по-поличках, каже, що Порошенко і Зеленський крадуть та продають Україну Заходу, просуває тези про зовнішнє управління. І люди вірять цьому, бо в це легко вірити.

 

Люди не хочу подумати й зрозуміти просту логіку: Україні потрібні реформи й нам буде важко провести їх без західної підтримки. Бо історично так склалося, що спочатку з’являлися одні країни, вони міцнішали, будували сталу економіку, накопичували ресурси. І вже коли ці країни ставали на певний рівень цивілізаційного розвитку, з’являлися інші країни, які повинні були проти той самий шлях зародження, розвитку, зростання й постання.

 

Й тому більш розвинуті країни можуть допомагати менш розвинутим стати на ноги.

 

Навіть Карл Маркс писав, що більш розвинуте суспільство показує менш розвинутому його подальший шлях, розвиток і образ майбутнього.

 

 

Тому конспірологія Шарія легко руйнується і платонівською філософією і тезами Карла Маркса. От тільки адепти Шарія, скоріш за все, цього не зрозуміють — вони й далі топитимуть за свого кумира.

 

При цьому значущість фігури Шарія у системі російської пропаганди — одна з визначальних. Саме його блогерство змусило сумніватися мільйони українців у тому, що росія — агресор, на Донбасі — російська агресія, а не громадянська війна. Саме блогерство Шарія змусило повірити мільйони українців у те, що Україна — під зовнішнім управлінням. 

 

Саме Шарій змусив українців вірити, що — росія є потужною державою з високим рівнем життя, а Україна — полігон корупції та ядерних відходів.

 

Для українців повірити Шарію було в рази важче, ніж росіянам повірити у брехню Соловйова, Кісільова та Скабєєвої. Саме тому блокування його каналів, арешт та подальша екстрадиція, суд і тюрма — це велика поразка і смерть російської пропаганди.

 

Ну а те, що Шарій — лох і вірити йому, це все-одно, що вірити у конспірологію, то Платон і Карл Маркс дуже легко це довели…


20 лютого 2014 року росія почала війну в Україні, ввівши війська на територію автономної республіки Крим. 

11 квітня 2014 року сили спеціальних операцій російської федерації та озброєні автоматами проросійські терористи захопили райвідділ міліції у місті Слов’янськ Донецької області й вивісили там прапор росії. У такий спосіб росія продовжила неоголошену війну проти України та території двох східних областей – Донецької та Луганської.

З лютого 2014 року по лютий 2022 року росія вела активні бойові дії проти України на території Донеччини та Луганщини, збільшувала кількість своїх військ в окупованій автономній республіці Крим, поширювала брехливу інформацію через проросійські медіа та українські проросійські політичні партії, які сама фінансувала.

24 лютого 2022 року де-юре президент, а де-факто – диктатор рф владімір путін оголосив проведення спеціальної військової операції, мета якої – демілітаризації та денацифікація України. Під прикриттям цієї спецоперації Москва почала повномасштабну війну та завдала ракетних ударів по більшості великих міст. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Одеса, Суми, Чернігів, Миколаїв. Такі міста як Харків, Маріуполь зазнали великих руйнувань, рашисти спеціально обстрілювали там дитячі садочки, школи та лікарні. Загинуло багато мирних дорослих людей та дітей.

 

 

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *