У Мелітополі українські партизани підірвали бронепотяг рашистів

Про це пише місцеве видання “РІА Мелітополь”, посилаючись на власні джерела та свідчення очевидців, які зранку чули постріли та вибухи в районі залізниці.


Журналісти також додають, що й у центрі міста, скоріш за все відбувалися збройні сутички українського підпілля з рашистами. Пряма мова:

 

— До речі, хронологія подій наступна – спочатку прогримів вибух. А потім у районі перехрестя вулиць Шмідта та Івана Алексєєва було чутно автоматну чергу. Щодо цих сьогоднішніх подій у центрі міста, то й там, мабуть, дії наших диверсантів принесли потрібний результат та посіяли паніку серед загарбників. Відомо, що комендатуру за годину до вибуху було оточено. Там чекали генерал-майора, який мав сьогодні виїхати до Бердянська та відвідати міліцію та бази відпочинку, — пише “РІА Мелітополь”.

 

За попередньою інформацією, наші партизани встановили вибухівку прямо на коліях. Вона вибухнула якраз під вагоном з особовим складом армії загарбників.

Шановні читачі, нагадуємо Вам дуже важливий момент:

Інформація про війну береться з офіційних джерел міністерств та відомств, а також зі свідчень очевидців чи ЗМІ. Міністерства та відомства з міркувань безпеки та стратегії можуть не надавати всієї повноти інформації, а свідчення очевидців можуть бути не точними, емоційними. Деякі свідчення очевидців ми не маємо права публікувати, бо вони можуть допомогти ворогу у коригуванні вогню. Більш точна та більш правдива інформація про війну може бути оприлюднена тільки після завершення війни, укладання договорів.


20 лютого 2014 року росія почала війну в Україні, ввівши війська на територію автономної республіки Крим. 

11 квітня 2014 року сили спеціальних операцій російської федерації та озброєні автоматами проросійські терористи захопили райвідділ міліції у місті Слов’янськ Донецької області й вивісили там прапор росії. У такий спосіб росія продовжила неоголошену війну проти України та території двох східних областей – Донецької та Луганської.

З лютого 2014 року по лютий 2022 року росія вела активні бойові дії проти України на території Донеччини та Луганщини, збільшувала кількість своїх військ в окупованій автономній республіці Крим, поширювала брехливу інформацію через проросійські медіа та українські проросійські політичні партії, які сама фінансувала.

24 лютого 2022 року де-юре президент, а де-факто – диктатор рф владімір путін оголосив проведення спеціальної військової операції, мета якої – демілітаризації та денацифікація України. Під прикриттям цієї спецоперації Москва почала повномасштабну війну та завдала ракетних ударів по більшості великих міст. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Одеса, Суми, Чернігів, Миколаїв. Такі міста як Харків, Маріуполь зазнали великих руйнувань, рашисти спеціально обстрілювали там дитячі садочки, школи та лікарні. Загинуло багато мирних дорослих людей та дітей.

 

 

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру, суспільство та політику. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *