Британські «історичні санкції» проти рашистів: російські олігархи втратять більше 100 млрд фунтів

Британські «історичні санкції» проти рашистів: російські олігархи втратять більше 100 млрд фунтів

15 березня санкційний список Великої Британії поповнили ще 370 фізичних осіб з Білорусі та Росії. З них 51 людина – олігархи і члени їх сімей. Голова МЗС Ліз Трасс назвала ці санкції «історичними».


Зокрема, до лондонського санкційного списку входять:

Михайло Фрідман – засновник найбільшого приватного банку в Росії «Альфа-Банку», Олексій Мордашов – член однієї з найбагатших сімей Росії, мажоритарний акціонер «Северсталі», Андрій Мельниченко – засновник групи «Єврохім», Віктор Вексельберг – власник групи «Ренова», Олександр Пономаренко – голова правління аеропорту «Шереметьєво», Дмитро Пумпянський – власник і голова правління «Трубної металургійної компанії» та Вадим Мошкович – голова ради директорів групи «Русагро», повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки spravdi.gov.ua. 

Санкції вже вдарили по гаманцях олігархів та продовжать бити.

До речі, загальні статки російських олігархів, що опинились під британськими санкціями оцінюється в більш ніж 100 млрд фунтів стерлінгів.

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *