Бенедикт Камбербетч сказав, що прихистить у себе українських біженців

Бенедикт Камбербетч сказав, що прихистить у себе українських біженців

Про це Камбербетч розповів журналістам під час церемонії вручення кінопремії BAFTA у Лондоні, передає 24 канал. 


Кожен повинен робити усе, що може. Зараз рекордна кількість людей зголосилася добровільно прийняти у себе вдома біженців. Я теж хочу долучитися до цього, – розповів актор.

Камбербетч продовжує активно підтримувати Україну. На премії BAFTA, наприклад, актор мав прикріплений до піджака жовто-блакитний значок.

До цього актор з’явився на сцені фестивалю 37-го щорічного Міжнародного кінофестивалю у Санта-Барбарі з українським прапором на знак солідарності з Україною.

Крім того, Камбербетч закликав людей збирати гроші на допомогу постраждалим та впливати на політиків.

Нам усім треба робити більше, ніж просто носити значки. Треба жертвувати гроші, треба тиснути на наших політиків, аби вони створювали тут безпечну гавань для людей, які страждають, – наголосив Камбербетч.

 

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *