Шахи, звукорежисура, лекція Маркіяна Прохаська: дайджест подій Львівської муніципальної бібліотеки

Христофор Колумб одного разу відкрив Америку. Йому вдалося це зробити, бо він багато подорожував. А перед тим – багато читав.

Читати й подорожувати – що може бути краще? Гра-квест «Відкрий для себе Україну», яка відбудеться 18 липня у бібліотеці-філії №13, на вулиці Князя Романа, 32 дозволить поринути в цікаву мандрівку далекими й близькими місцями України. Старт гри – 14.00.

Коли пан Христофор мандрував, то він не мав смартфону, аби надіслати своїм друзям повідомлення та емоджі, які б виражали весь спектр його емоцій від побачених морських пригод. Сьогодні ж ми маємо все для цього й емоджі – чудовий спосіб розповісти рідним, близьким або підписникам, як ти почуваєшся і що в тебе на душі.

До Всесвітнього дня Емоджі – Бібліотека на Хвильового, 3 організовує Чуттєве самозанурення «Я і кольорова гама моя, або нейрографіка, як метод арт – терапії ». Початок 19 липня о 15.00.

Крім цих подій з понеділка по п’ятницю у Львівській муніципальній бібліотеці відбуватимуться такі заходи:

 

 

Львівська муніципальна бібліотека приймає та організовує події у сфері інтетелктуальних ігор. Таких подій вистачатиме й цього тижня. 

 

 

Ближче до вихідних і вже конкретно на вихідних – такі події:

 

 

Підписуйтеся на сторінку Львівської муніципальної бібліотеки аби не пропускати анонси цікавих подій та дивитися їх відео про історію та культуру!

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *