Велика подорож Україною. O.TORVALD презентував ліричний кліп на пісню “Десь не тут”

“Хочеться у відпустку, але робота не відпускає? Вирушайте у віртуальну подорож Україною разом з O.Torvald. Дивіться новий кліп “Десь не тут”, і з новими силами беріться до справ, аби швидше все зробити та відпочивати”, – зазначають музиканти.


У відеокліпі можна побачити, як маленька дівчинка разом зі своїм батьком подорожує автівкою всією Україною. Так вона дорослішає і пізнає світ.

Дива ховаються в руці
Ми втечемо
До краю всесвіту
Пірнай
Тримай, стискаю пальці
Очі закрий
Ми ніби десь не тут

Мовчи
Лишилась тільки мить
Я сам
На дотик оберу маршрут
Так тихо
Все замерло, все спить
Розчинимось
Ми ніби десь не тут

Кричи
Навколо цілий світ
Шукай
Знайди свою мету
Дива Ховаються в руці
Тримай
Ми ніби десь не тут
Твоя Рука в моїй руці
Тримай
Ми ніби десь не тут

Злітай
Ми ніби десь не тут
Злітай
Ми ніби десь не тут
Злітай
Ми ніби десь не тут
Злітай
Ми ніби десь не тут”

Цей трек ми створили спеціально для наших друзів з Kyivstar і ви напевно вже чули його маленький фрагмент. Тепер презентуємо повну версію, – написали музиканти

Варто відзначити, що це вже третя пісня після річної творчої паузи в гурту. Перший хіт під назвою “Два Нуль Один Вісім” дуже особливий для Жені Галича – соліста гурту, адже його артист присвятив покійному батьку. За словами співака, “Два Нуль Один Вісім” – це історія втрати близької людини та спроба зібрати себе по шматках. Згодом вийшла пісня “Назовні”, пише 24 канал. У квітні 2019 року музиканти також представила нового учасника гурту – дівчину Hebi, яка грає на барабанах.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *