Металкор-гурт AVIANA, який підтримає ADEPT під час ювілейних виступів, випустив новий кліп 

Група AVIANA оголосила, що випустить новий альбом під назвою “Epicenter” і оприлюднила відео на пісню Red Sky. 


“Epicenter” – продовження роботи в дусі “Polarize” (2017), а також перший запис з новим вокалістом Джоелом Холмквістом.

Альбом вийде 23 серпня 2019 року на лейблі Arising Empire.

Група отримала високу оцінку від музичних критиків та шанувальників металкору, як один з найбільш перспективних проєктів на важкій сцені.

Вже зараз AVIANA гастролюєте по Великобританії та Європі. Виступає як на фестивалях, так і на розігріванні гуртів, приміром команди Crystal Lake.

У жовтні 2017 року AVIANA виступала на відомому фестивалі True North в Токіо. Під час перебування групи в Японії вони також гастролювали в Сендаї, Осаці, Нагої та грали в сольне шоу в Токіо у вересні 2018 року.

Після релізу альбому мине якихось два тижні й музиканти відправляться підтримувати шведський гурт ADEPT. Скандинави гратимуть святкові концерти на честь 10-річчя їх альбому “Another Year of Disaster”. Плануються три концерти:

12 вересня – Берлін;

13 вересня – Кьольн;

14 вересня – Мюнхен. 

Альбом шведів можна зацінити прямо тут, не виходячи зі статті:

ADEPT – шведський гурт, що грає в стилі пост-хардкор. На даний момент до групи входять музиканти Роберт Юнг (вокал), Густав Літхаммер (лід-гітара) і Філіп Бренделіус (бас-гітара).

Група була заснована у 2004. У тому ж році випустили своє перше демо «Hopeless Illusions». Їх перший міні-альбом «Hopeless Illusions», випущений роком пізніше.

Через великий успіх і швидко зростаючої популярності на батьківщині групи, лейбл «Panic & Action» запропонував контракт групі. 4 лютого 2009 група випустила свій перший повноформатний альбом під назвою «Another Year of Disaster».

Результат пошуку зображень за запитом "Adept"

У 2010 році музиканти виступили з гастролями у Німеччині з групою Her Bright Skies, яка теж уклала контракт з «Panic & Action». Тур складався з 6 концертів в Гамбурзі, Берліні, Оснабрюке, Мюнхені, Штутгарті і Кельні. У серпні 2010 року група почала роботу над наступним альбомом. Музиканти працювали з Фредеріком Нордстремом, досвідченим музичним продюсером, який мав досвід роботи з In Flames, Bring Me The Horizon і At The Gates. 11 березня 2011 ADEPT випустили свій другий альбом під назвою «Death Dealers». У тому ж році група випустила сингл “Riot In Everyone”. Пісня є кавером групи Crashdiet. 22 березня 2013 вийшов третій студійний альбом під назву « Silence the World».

В 2015 році заявили про те, що хочуть записувати музику іншого стилю й через це покидають лейбл та будуть самі записувати альбом Sleepless. Однак, пізніше заявили, що підписуються на лейбл Napalm Records. Альбом вийшов 19 лютого 2016 року.

29 серпня 2016 перед туром по Росії та Білорусі гурт записав відеозвернення, у якому заявив про те, що гітарист Джеррі Репо та ударник Габріель Хеллмарк покинуть гурт після туру.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *