Французький співак виконав пісню Олега Винника “Вовчиця” французькою мовою

 Поль Манондіз переспівав відомий хіт українського артиста Олега Винника.


Відповідне відео було опубліковано в YouTube. Поль переклав хіт “Вовчиця” французькою і сам його виконав, передає shlyahta.com.ua

“У мене є нереальне повагу до кар’єри Олега Винника. Він дуже талановитий співак, артист і шоумен. Його пісні знають на пам’ять, а шанувальники його творчості – люди абсолютно різного віку і статі”

Поль Манондіз  — франко-український співак. Народився у Брюсселі.

Володіє французькою, англійською та італійською мовами, вивчає українську.

Поль народився у Брюсселі. В дитинстві займався карате. Мати Поля родом із Франції.

Почав співати з ранніх років, займався з репетитором вокалом, 1999 року вступив до Королівської консерваторії Бельгії, яку закінчив 2002 року з Золотим призом.

Співав у церковному хорі, виступав на різдвяних службах де були присутні члени королівської сім’ї Бельгії.

Коли Полю було 20 років, відомий французький фотограф, випадково побачивши його фото, запропонував йому знятися в рекламі Diesel. Поль, взявши тільки 100 євро, поїхав до Парижу на зйомки. Завдяки гонорару, він отримав змогу винаймити житло і залишитись на деякий час у французькій столиці.

Таким чином Поль переїхав до Парижу, де розвивав свій талант, співпрацюючи з різними компаніями звукозапису. Поступово вливаючись в місцевий шоу-бізнес, він познайомився з французькою співачкою Наталі Карден і отримав перший контракт з фірмою EMI Music, з якою як співак та композитор він співпрацював з 2008 до 2011 року.

2014 року одружився з Оленою з України і більше року подружжя жило в Парижі.2015 року переїхав до України, де Поль планує отримати українське громадянство. Висував свою кандидатуру, щоб піснею «War is lonely» представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2017, однак не пройшов відбір.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *