«Вагоновожатые» випустили новий альбом «Референс»

Слухаємо новий альбом «вагоновожатых», який вони писали два роки.


«Вагоновожатые» презентували другу платівку «Референс». Це перший повноформатний альбом колективу після дебютника «Вассервага», пише СЛУХ. 

Слухайте «Референс» на Apple Music, ,  та Spotify.

Альбом дивує вже з перших пісень — Антон Слєпаков заспівав українською. Кілька років тому фронтмен перейшов на державну під час спілкування на концертах, згодом почав писати на ній тексти.

Якщо по звучанню альбом не надто вражає, то лірична складова «Референсу» заслуговує уваги. Відійшовши від особистих філософських текстів, Слєпаков виступає з критикою соціального класу, культури масового споживання та викриває слабкості людей.

Це помітно навіть у треклісті: альбом розпочинається і закінчується піснями «Бриф» і «Прейскурант» відповідно.

«Цей альбом ми готували два роки. У ньому сплелися переживання і відчуття всіх “вагоновожатых”, кожен з нас написав для платівки свій трек. Можливо тому альбом вийшов більш концептуальним і цілісним. Якщо “Вассервага” (Wasserwaage) був своєрідним адреналіновим вибухом, то “Референс” — наші спостереження за суспільством, своєрідний зріз часу» — каже Антон Слєпаков про платівку.

Презентація «Референсу» в Києві пройде 16 грудня в клубі Atlas. Квитки вже у продажу. Частину нового матеріалу «вагоновожатые» не грали наживо, тож деякі пісні відкриються з нової сторони.

Слухайте також дебютний альбом репера Freel, один із найочікуваніших українських релізів року.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *