Український гурт, що звучить на європейських радіостанціях: прем’єра нового синглу гурту МАХА

Гурт МАХА презентує свій другий за рахунком англомовний сингл «Say That You Love Me». Трек став англомовною адаптацією крайнього синглу «Любит не любит».


 

Як і оригінальний трек, «Say That You Love Me» про особисті переживання і коливання у питанні «Кохає чи не кохає»? Сингл просякнутий легкістю та літнім вайбом, тому прослуховування треку здатне розтопити закам’яніле серце та відновити відчуття щастя.

 

Восени у якості експерименту ми презентували сингл «Paradise» – англомовна версія треку «Полечу». Після ексклюзивної презентації синглу на стрімінговій платформі Spotify, для нас було неочікувано, коли ми почали отримувати позитивні відгуки від наших слухачів та європейської аудиторії. Люди почали активно підписуватися на наші соціальні мережі та позитивно відкликатися про нашу творчість. Ми не планували робити новий трек англійською, але після релізу нашого крайнього синглу «Любит не любит» разом із нашою командою було вирішено робити англомовну варіацію й на «Любит не любит», оскільки хочемо донести концепцію та потенціал треку до кожного, незалежно від мови спілкування, – коментує  фронтвумен гурту, Марина Остапенко.

 

Нагадаємо, що свій крайній сингл «Любит не любит» гурт МАХА презентував на початку червня. Створена мелодія дала гурту новий вектор для експериментів – залучення до співавторства тексту «Любит не любит» сонграйтерку Анну Бастон, відому своєю співпрацею з Максом Барських та Єгором Крідом.

 

 

«Say That You Love Me» на цифрових платформах:

https://bfan.link/maxa-stylm

 

МАХА в соцмережах:

Facebook

https://www.facebook.com/maxa.band2020

Instagram

https://instagram.com/maxa.band

 


 

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *