Галицько-донбаський гурт NAZVA записав лайв на Високому замку у Львові

Спеціально до 30 річниці Незалежності України галицько-донбаський гурт NAZVA зняв живий виступ на Високому замку міста Лева.


Ніхто чомусь не робив концерти на Високому замку у Львові, а ми зробили. Ексклюзив до Дня Незалежності від музичного проєкту NAZVA, – коментують музиканти.

 

NAZVA – музично-візуальний проєкт. Двоє людей, Павло Гоц та Ярослав Яровенко, використовуючи контрабас, альт, клавіші, флор-том, скрипку, блок-флейту та два голоси, створюють унікальне звучання, аналогів якому немає в Україні.

Основою музичних творів проєкту є синтез поезії, цитат на твори класичних композиторів, музику, пісні та ритми різних народів світу. Але при цьому, вся музика залишається авторською.

Це перфомативно-театральний проєкт, який ідентифікував свій стиль як “альтернативний етноарт хао́с”. Це енергетичні викиди емоцій, які проходять через інструменти, голоси й усе що може видати звук. Від поетичного спокою до бісової експресії. Враження і ще раз враження.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *