«Породила»: Хіп-хоп балада із фольк мотивом від пуританин та ELEONORA

Український хіп-хоп виконавець пуританин та виконавиця ELEONORA записали спільну роботу «Породила», яка суттєво відрізняється від попередніх робіт пуританина, в яких значно переважав гостросоціальний підтекст. 


Якось на одному заході я познайомився з дівчиною, яку звали Елеонора, і вона мене вразила своїм фольковим вокалом. В мене виникла ідея поєднати такий вокал з репом.  До речі, зараз Еля вивчає музичний фольклор в одному з університетів Києва. В свій час я затер альбом «Тартака» з «Гуляйгородом» і подібні експерименти мені були близькими – ділиться пуританин.

 

«Породила» – це історія про сильну дівчину, в якої єдиним другом є її пес, але, незважаючи на самотність та інші проблеми, вона творить, а саме пише книгу, в якій не буде фальшу. Вона вкладає туди всі свої переживання.  Цікаво, що вокальна частина треку має народні слова, які дуже добре поєднались з вокалом Елеонори.

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *