У лідера Rammstein Тіля Ліндеманна є сольний проєкт. Вони записали другий альбом 

Фанам легендарного німецького гурту не доводиться сумувати. Соліст Rammstein Тіль Ліндеманна має сольний проєкт з однойменною назвою Lindemann. Колектив уже записав другий альбом.


Цю радісну новину повідомив другий учасник проекту – теж культовий музикант, людина-оркестр зі Швеції Петер Тегтгрен, відомий також своїм індастріал-метал-проектом Pain, дез-метал-групою Hypocrisy і блек-метал командою The Abyss.

Петер Тегтгрен

На своїй сторінці в Instagram Петер написав, що новий альбом групи Lindemann вже “готовий, зміксований і спродюсований”. І поділився логотипом.

Від викладу інших подробиць, проте, шведський музикант утримався.

Lindemann – метал-проект, утворений 4 січня 2015 року Тіллем Ліндеманном і Петером Тегтгреном. Названий на честь прізвища одного з учасників. Оголошений музичний стиль групи відноситься до жанру індастріал-метал.

Перша зустріч Ліндеманна і Петера Тегтгрена відбулася 2000 року у Швеції. Ліндеманн був разом з клавішником Rammstein – Крістіаном Лоренцом. Німців хотіли побити шведські байкери, але Петер втрутився у конфлікт і переконав хлопців з мотоциклами не бити німецьких рокерів.

З того часу Тілль і Петер хотіли почати спільний проєкт, але вони ніяк не могли знайти для цього час.

Коли колектив Rammstein у 2013 році пішов на перерву, Тілль і Петер скористалися цим. 4 січня 2015 року, в 52 день народження Тілля Ліндеманна, на сторінках Facebook був анонсований проєкт Lindemann. Це супроводжувалося загальним зображенням, на якому Тілль і Петер були представлені як наречені.

Дебютний альбом Skills in Pills записувався один рік і в студії звукозапису Петера. Першою піснею, написаною для альбому, стала «Ladyboy». У роботі над піснею «That’s My Heart» взяв участь Clemens Wijers, музикант нідерландської симфо-блек-метал-групи Carach Angren.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *