Кліп та два треки. Лана Дель Рей вперше у 2019 році випустила нові пісні

Американська співачка Лана Дель Рей протягом останнього року не випускала нових відеокліпів, однак днями вперше у 2019 презентувала 9-хвилинне музичне відео відразу двох своїх пісень – Fuck It I Love You і The Greatest.


Нове музичне відео з’явилося на офіційному YouTube-каналі Лани Дель Рей і протягом перших 12 годин назбирала понад 1,4 мільйона переглядів. Композиції Fuck It I Love You і The Greatest ввійдуть в новий шостий студійний альбом зірки Norman Fucking Rockwell, пише 24 канал. 

 

9-хвилинне музичне відео Лани Дель Рей знято в традиційному меланхолійному стилі співачки з плівковими кадрами. Як відомо, режисером кліпу став Річ Лі.

Елізабет Вулрідж Ґрант (англ. Elizabeth Woolridge Grant), відома як Лана Дель Рей (англ. Lana Del Rey; нар. 21 червня 1985, Нью-Йорк, США) — американська співачка та авторка пісень.

Зображення

Лана Дель Рей була описана як “самопроголошена гангстерська версія Ненсі Сінатри, також її музика була відмічена кінематографічністю звуку і його посилання на різні аспекти поп-культури 1950-х і 60-х років. Ноа Леві, головний редактор журналу In Touch Weekly, відзначила, що її відданість і талант безперечні: «Я думаю, що вона піклується про мистецтво, що вона створює. Я думаю, що вона зовсім не прикидається».

Серед своїх музичних впливів Лана Дель Рей приводить в приклад декілька артистів, таких як Брітні Спірс, Елвіс Преслі, Antony and the Johnsons, Френк Сінатра і Eminem.

10 червня 2013 року в палаці «Україна» відбувся концерт, на якому Дель Рей представила програму свого нового альбому «Born To Die: Paradise Edition». Основу релізу становить матеріал з альбому «Born to Die» (2012), а також вісім нових треків.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *