Pianoбой випустив зворушливу пісню до українського фільму з Жаном Рено

Автором слів та музики виступив сам Pianoбой. За його словами, пісня продовжує тематику фільму та розповідає про непрості пошуки себе та свого місця у житті. 


Мережу підкорює нова пісня Pianoбой із назвою “Ніхто не сам”. Композиція стала зворушливим саундтреком до фільму “Поліна і таємниця кіностудії”.

Презентація кліпу відбулась на офіційному YouTube-каналі артиста. Пісню “Ніхто не сам” Дмитро Шуров записав спільно з талановитим гуртом Open Kids, солістки якого з’явились у ролику, передає канал 24. 

Презентація кліпу відбулась на офіційному YouTube-каналі артиста. Пісню “Ніхто не сам” Дмитро Шуров записав спільно з талановитим гуртом Open Kids, солістки якого з’явились у ролику.

Автором слів та музики виступив сам Pianoбой. За його словами, пісня продовжує тематику фільму та розповідає про непрості пошуки себе та свого місця у житті.

Ця пісня – щира думка людини, яка шукає себе в цьому світі. Тільки пройшовши крізь всі випробування, йдучи весь час за своїм сонцем, ти здатен зрозуміти, хто ти і для чого тут. Коли я створював пісню, надихався моїми улюбленими ліричними саундтреками до культових мультфільмів Disney: “Король Лев”, “Дорога до Ельдорадо”, “Русалонька”,
– розповів Дмитро Шуров.

Режисером кліпу був Олександр Кукушкін, який вміло поєднав фрагменти з кінострічки “Поліна і таємниця кіностудії” з кадрами артистів. Трек увійде до нового альбому Pianoбой, однак у виконанні тільки Дмитра Шурова.

Щодо сюжету фільму, то у ньому покажуть історію головної героїні Поліни, яка нічого не знає про своє минуле та батьків. Все життя вона живе з лихою тіткою та двоюрідним братом, які планують позбутись дівчинки в день її ж народження. Все задля того, щоб отримати таємничу спадщину – кіностудію. Чи вдасться Поліні дізнатись про своє минуле і втекти від злих родичів – дізнаємось вже цього літа.

Варто додати, що легендарний французький актор Жан Рено нещодаво знявся ще в одному україно-французькому фільмі “Останній крок”. Творці стрічки, зокрема, голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко обіцяв, що фільм вийде на великі екрани теж у 2019 році.

Пригодницька фентезійна стрічка “Поліна і таємниця кіностудії” режисера Оліаса Барко вже сьогодні здивує своїх прихильників. 22 серпня 2019 року у всіх кінотеатрах країни відбулася довгоочікувана прем’єра стрічки, творцями якої стали представники Франції, Бельгії та України.

Виробництвом нової кінокартини зайнялась українська студія Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно, а також іноземна студія WILD TRIBE FILMS. У прокат же випустить фільм компанія Ukrainian Film Distribution. Окрім іменитого французького режисера, зйомками фільму зайнявся лауреат премії “Сезар” – оператор Тьєррі Арбогаст. Композитор стрічки став Дмитро Шуров (Pianoбой).

Головні ролі у фільмі виконали зірки світової величини: Жан Рено (“Леон”), Віржіні Ледуаєн (“Пляж”), Едуар Бер (“Астерікс і Обелікс”), Северія Янушаускайте (“Вавілон-Берлін”), а також українські актори та актриси Поліна Артеменко та Василь Вірастюк. Зйомки фентезі “Поліна і таємниця кіностудії” відбувались в Україні восени 2015 року, де основною знімальною локацією стала кіностудія FILM.UA та її натурний майданчик.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *