The Hardkiss, Антитіла, Елтон Джон. Дайджест музичних новин

The Hardkiss, Антитіла, Елтон Джон. Дайджест музичних новин

Минулий тиждень був насиченим на музичні події, прем’єри та рекорди. Про головні з них розповідаємо в нашому дайджесті новин за минулий тиждень.


 

The Hardkiss, Антитіла, Елтон Джон. Дайджест музичних новин

The Hardkiss, Антитіла, Елтон Джон. Дайджест музичних новин

 

 

  1. Релізи від топових українських гуртів: The Hardkiss та Антитіла;
  2. Євробачення-2023: організатори презентували логотип, гасло та сцену пісенного конкурсу;
  3. Росіянам не місце на міжнародній арені: українські музиканти відмовилися від участі в IMF;
  4. «Мавка. Лісова пісня»: основний трейлер анімації уже в мережі;
  5. Елтон Джон поставив новий рекорд та перевершив навіть Еда Ширана.

 

Релізи від топових українських гуртів: The Hardkiss та Антитіла

Цього тижня українські артисти були щедрими на прем’єри. 

Гурт «Антитіла» випустив пісню про місце, в якому зараз думками й душею перебуває кожен українець – Бахмут. «Це присвята стійкості і подвигу українського народу, українських військових, які борються проти невиправданої несправедливої агресії росії», – такий зміст закладали музиканти у «Фортеця Бахмут». 

 

 

Рок-гурт The Hardkiss опублікував кліп на пісню «Маяк». Артисти присвятили цей реліз своїм прихильникам. «Нашим слухачам, що стали нам опорою та маяком у цій війні», – такими словами починається відеоробота. Її знімали протягом благодійного туру гурту на підтримку України.

 

 

Євробачення-2023: організатори презентували логотип, гасло та сцену пісенного конкурсу

До пісенного конкурсу «Євробачення-2023» залишилося менш як 100 днів, а отже організатори починають відкривати завіси проведення заходу. На минулому тижні стали відомими відразу декілька важливих елементів конкурсу.

Гаслом цьогорічного Євробачення буде «United by music», що українською звучить як «Об’єднані музикою». «Нове гасло демонструє унікальне партнерство між Сполученим Королівством, Україною та містом-організатором Ліверпулем», – так організатори пояснюють свій вибір. 

Логотип конкурсу цілком ілюструє гасло: на ньому зображені серця синього, жовтого, рожевого та фіолетового кольорів, які б’ються водночас. Для надпису дизайнери обрали шрифт Penny Lane.

 

Однак навіть це ще не все. 2 лютого на офіційному сайті та в соцмережах конкурсу був опублікований дизайн сцени. Її площа – понад 450 квадратних метрів. “Я зосередився на культурних аспектах і подібності між Україною, Великою Британією і, зокрема, Ліверпулем. Від музики, танцю та мистецтва до архітектури та поезії”, – поділився своєю метою при створенні сцени Хуліо Хімед, художник-постановник «Євробачення-2023».

Нагадаємо, що цьогоріч конкурс прийме місто Ліверпуль, а організують його британський мовник BBC та український – «Суспільне». Фінал відбудеться 13 травня. 

 

Росіянам не місце на міжнародній арені: українські музиканти відмовилися від участі в IMF

Міжнародний травневий фестиваль (IMF), що проводиться щорічно в Німеччині, включив росіянку Анну Нетребко до списку учасників. Українські музиканти відреагували на таке рішення листами з відмовою приїжджати на фестиваль. Серед них, зокрема, артисти Національного оперного театру України, Харківського оперного театру ім. Тараса Шевченка та Національної філармонії України. 

Організатори визначили таке рішення як політичне, і виразили своє невдоволення через те, що на їхню думку «українським артистам, які неодноразово запевняли, що хочуть виступити на Міжнародному травневому фестивалі 2023, перешкоджає це зробити держава». Також у заяві IMF вказано, що засновники не підтримують дій путінського режиму. 

Згадана вище Анна Нетребко внесена до санкційних списків України від 7 січня 2023 року.

«Мавка. Лісова пісня»: основний трейлер анімації уже в мережі

Творці мультфільму, який ще не вийшов, але вже став популярним завдяки своєму зірковому складові, показали його основний трейлер. Режисером анімаційної стрічки став Олег Маламуж. «Художники та аніматори приділили увагу кожному листочку, об’єкти дуже добре пропрацьовані технічно, також в них закладені певні сенси. Орнаменти й символи — важлива складова нашої історії», – так говорить він про анімаційну частину довгоочікуваної прем’єри.

До створення мультфільму долучилося чимало українських музикантів: Олег Скрипка, який дублював Повелителя Небуття, Олег Фагот Михайлюта, який подарув свій голос Дядькові Леву, учасники етногурту “ДахаБраха”, Христина Соловій, яка виконала дві пісні головної героїні, Ніна Матвієнко, Юлія Саніна та Артем Пивоваров, який озвучив Лукаша.

Анімаційний мультфільм «Мавка. Лісова пісня» вийде на екрани вже 2 березня 2023 року.

 

 

 

Елтон Джон поставив новий рекорд та перевершив навіть Еда Ширана

Видання Billboard назвало прощальний тур британського виконавця Елтона Джона найбільш касовим за всю історію. Станом на січень 2023 року прибуток з нього сягнув 817,9 мільйона доларів. 

AUCKLAND, NEW ZEALAND – FEBRUARY 16: Elton John performs at Mt Smart Stadium on February 16, 2020 in Auckland, New Zealand. (Photo by Dave Simpson/WireImage)

Раніше звання артиста з найбільш прибутковим туром мав Ед Ширан. 2019 року його The Divide зібрав 776,4 мільйона доларів.

Тур Елтона Джона триває з 2018 року, і попередньо має завершитися концертом у Стокгольмі 8 липня 2023 року. Сумарно за цей час артист дасть понад 330 концертів. 

 

Такими були головні музичні новини минулого тижня. Попереду багато цікавого, слідкуйте за журналом Artefact, щоб не пропустити!

Роксолана Кривенко

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *