Snow Patrol презентували новий альбом Wildness. Це перший диск музикантів за 7 років

25 травня 2018 року Група Snow Patrol випустила новий альбом «Wildness». Колектив не записував альбомів з 2011 року після виходу платівки «Fallen Empires», яка дебютувала на п’ятій сходинці американського чарту Billboard 200. 

Лідер групи Гарі Лайтбоді зізнався, що ця перерва була йому важливою , щоб впоратися з тривалою депресією та алкогольною залежністю, а думка про записи нового матеріалу з’явилася після того, як лікування стало приносити результати.

За цей час вони написали нову платівку Wildness, до якої увійшло 10 пісень. Звучання гурту майже не змінилося. Пісні у альбомі виконані у жанрі інді.

Першим синглом до платівки стала пісня Don’t Give In.

Snow Patrol — шотландсько-ірландський гурт з міста Данді, що грає альтернативний рок. Працює з 1994 року. Світову популярність група отримала з випуском в 2006 році альбому Eyes Open, який був розтиражований в кількості 4,7 мільйона екземплярів по всьому світу.

Snow Patrol були висунуті в трьох номінаціях BRIT Awards і виграли п’ять Meteor Ireland Music Awards. По всьому світу гурт продав понад 7 мільйонів альбомів.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *