Слухайте Мадонну. Це 5 студійний альбом “Жадана і Собак”. Скажете, як вам

Український письменник Сергій Жадан в складі гурту “Жадан і Собаки” випустив п’яту платівку “Мадонна”, до якої увійшло 10 нових хітів. Лідер гурту переконаний, що для нього – це найкраща робота з музикантами.


Новину про реліз альбому Сергій Жадан розмістив на своїй сторінці у фейсбуці. Прослухати пісні можна на музичному сервісі Soundcloud, а придбати з ліцензією на ресурсі “Абук”, передає канал 24. 

Щодо десятки синглів, то серед них є такі – “Intro”, “Троєщина”, “Кобзон”, “Бухло”, “Тьолка барабанщика”, “Мадонна”, “Мальвим, “Натаха”, “Марат” та “Outro”. Над новими хітами гурт працював останні два роки. До альбому увійшли три сингли, які “Жадан І Собаки” випускали у вигляді відеокліпів: “Бухло” (2017), “Кобзон” (2018) і “Тьолка барабанщика” (2019). Днями в музикантів також починається тур Україною на підтримку нового альбому.

Варто додати, що раніше харківський гурт “Жадан і Собаки” випустили чотири інших музичних альбоми, які підкорили слухачів своєю безкомпромісністю та актуальністю – “Спортивний клуб армії” (2008), “Бийся за неї” (2014) та “Пси” (2016).

6 вересня у рамках Х фестивалю «Meridian Czernowitz» український гурт «Жадан і Собаки» презентували новий музичний альбом «Мадонна».

Під час свого виступу «Жадан і Собаки» представили десять пісень.

«Це найкраща (поки що) наша робота. Ми працювали над альбомом останніх два роки. До нього увійшли десять пісень, які ви сьогодні почуєте», – сказав Сергій Жадан.

За словами фотокореспондентки «Шпальти», зал був переповнений, усі танцювали та співали. Окрім цього, Сергій Жадан сходив із сцени та танцював разом із своїми слухачами.

На завершення свого виступу гурт декілька разів виконував пісні на біс.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *