Оголошено третього хедлайнера фестивалю Atlas Weekend 2019

Колишній вокаліст британського гурту Oasis та фронтмен проекту Beady Eye Ліам Галлагер стане хедлайнером Atlas Weekend 2019.


На фестивалі музикант представить свою сольну творчість, зокрема альбом As You Were, який вийшов у 2017 році. Також організатори події анонсують, що Ліам виконає і пісні гурту Oasis, пише The Village. 

«Легендарний голос Oasis зі своїм сольним проектом. Після розпаду Beady Eye та тривалого мовчання він увірвався в британські чарти із синглом Wall of Glass», – анонсували організатори.


Хедлайнерами Atlas Weekend також стануть американці The Chainsmokers та гурт Black Eyed Peas.

Лі́ам Га́ллахер — екс-вокаліст англійської групи Oasis. Його ексцентрична поведінка, характерний стиль виконання і своєрідна постава були постійним об’єктом обговорення преси. Хоча його брат Ноел Галлахер писав велику частину пісень групи, в останні декілька років Ліам показав себе і як автор декількох пісень, які можна почути в останніх альбомах Oasis.

Незважаючи на всі його витівки, Ліам був значною фігурою напряму брит-поп у 1990-х і однією з найупізнаваніших фігур у сучасній британській музиці.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *