Гопніки напали на 14-річного музиканта та розбили гітару. Женя Галич та Яків Матвійчук подарували йому нову

Історія про те, як організатор «Західфесту» Яків Матвійчук, блогер Олександр Барабошко та фронтмен O.Torvald Женя Галич подарували молодому киянинові нову гітару після того, як його старий інструмент розбили.


Натхненна історія трапилася з 14-річним музикантом Романом із Києва. Нещодавно він повертався з Чернігова, де брав участь у концерті разом із музичною школою, в якій навчається. На зупинці у Києві кілька молодиків вирішили повеселитися та розбили Романові гітару. Про це на своїй Facebook-сторінці розповіла мати хлопця, Оля Біловус, пише видання СЛУХ. 

На пост звернуло увагу багато небайдужих, які вирішили зібрати гроші на нову гітару для Романа. Організатор «Західфесту» Яків Матвійчук також включився у допомогу і разом із блогером Олександром Барабошко придбав інструмент. Презентував його Романові фронтмен гурту O.Torvald Женя Галич, який, за словами Барабошко, «радо відукнувся, відклав усі справи і поїхав підтримати Романа. Женя сказав, що знає з власного досвіду, що бувають різні ситуації, але здаватися не потрібно. Хлопець пообіцяв продовжувати грати».

Мораль проста: не будьте мудаками, будьте добрими людьми. А хлопцю побажаємо грати й надалі, тим паче, що тепер його мотивація має бити через край.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *