Не вибачайся в ліжку. Слухайте нову пісню гурту KAZKA

Твоєї крові – таку назву має другий сингл із нового альбому гурту KAZKA Nirvana, який має вийти 27 грудня.


Твоєї крові – це справжня KAZKA для дорослих. Мабуть, це найвідвертіший трек із майбутнього альбому, передає видання НВ. 

«Хоча й колишні ніколи не залишають твоє життя просто так, та все ж треба вибрати влучний час і відпустити їх назавжди. Насправді найкращий час — зараз. Шукай людину, яка допоможе забути страхи. Про кого сміливо зможеш сказати: «Ми з тобою однієї крові», — так пояснив гурт зміст другого релізу у низці прем’єр, що передує виходу нового альбому.

В пісні немає місця сорому, натомість є ритмічний біт і пристрасні слова автора Сергія Локшина.

Нагадаємо, альбом буде презентований наживо на великому концерті KAZKA, що відбудеться 4 березня 2020 року у Палаці Спорту у Києві.

Раніше музиканти випустили пісню Палала. Це перший трек із майбутнього альбому NIRVANA, що повністю побачить світ 27 грудня. Звичайно ж, нова пісня присвячена палкому коханню.

«Глибоко у твоєму серці в’ється чарівна червона нитка. Від неї стають багряними щоки, і вишивка на сорочці вабить хлопців, немов магніт. Ця магія почуттів одного дня запалить все навколо. І немає від того вогню захисту, не вигадали, не знайшли. Що ж тут поробиш? Палай!» — так представив гурт свою нову пісню.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *