Берегти природу. ONUKA презентувала кліп у стилі етно

9 грудня, гурт “ONUKA” презентував довгоочікуваний кліп на пісню “Zenit” з другого студійного альбому “MOZAЇKA”. Відеоробота несе важливий меседж – не лише захоплюватися просторами природи, а й ощадливо ставитися до її ресурсів. 


Пісня об’єднала звуки цимбал і трембіт, під які постали шамани, казкові персонажі річок, гір та полів. Різноманітні локації від карпатських гір до морських простор допомогли зобразити всю красу української природи, пише 24 канал.

ONUKA "Zenit"

Зйомки охопили безліч мальовничих куточків нашої країни – карпатські схили, розлогі поля та полонини, морську безмежність і густі містичні ліси. Такі пейзажі влучно передали національний колорит.

Я сподіваюсь, завдяки “Zenit” люди побачать те прекрасне, що нас оточує. Попри проблеми та негаразди, стрімкий ритм чи потреби сучасного світу, іноді потрібно зупинитися і відчути щастя у моменті. Ми бачимо лише те, що ми воліємо бачити, – прокоментував гурт презентацію нового кліпу.

“Zenit” несе важливий меседж – не лише захоплюватися просторами природи, а й ощадливо ставитися до її ресурсів. Так, всі костюми, над якими працювала стилістка Леся Патока, створили з 15 мішків одягу, який вдалося відшукати на столичних секонд-хендах.

Презентація феєричного вбрання відбулася в рамках святкового вертепу на київській барахолці Кураж Базар цих вихідних. Після театралізованого дійства музиканти продали п’ять масок героїв кліпу на благодійному аукціоні. Їм вдалося виручити близько 39 тисяч гривень.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *