Max Newell акустично зіграв на висоті 2000 метрів

MAX NEWELL презентує акустичну версію своїх робіт “The Flow” та “Hold Your Ground”, які увійшли в дебютний EP альбом артиста “Who Are You”.


Реліз платівки “Who Are Your”, відбувся наприкінці вересня, та вмістив у себе п’ять робіт.

Акустичні відео були відзняті серед Карпатських гір, які знаходяться у Румунії, на висоті 2000 метрів, що яскраво демонструє всю красу осінніх гір.

 

Так склалося, що часто подорожую і красиві місця просто надихають взяти до рук гітару і зіграти. Ідея зробити ролик вже прийшла в процесі. І я вважаю, що вийшло доволі атмосферно. Радий такому досвіду, і в майбутньому буду старатися робити більше таких роликів із місць які мене надихатимуть, – ділиться емоціями Max Newell.

 

Крім акустичних відео у наступному році Max Newell, планує видати свіжий Live EP, а також вирушити у концертний тур містами України. Також, за словами Макса будуть неординарні колаборації, які стануть чимось новим, як для самого артиста, так і слухачів.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *