Гуцульський двіж та брейк-біт. У Львові виступить група Lirwak

1 травня о 20.00 у львівській Копальні кави своїми електро-фолькльорними  семплами публіку прокачає група Лірвак. Хлопці синтезують брейк-біт, гуцульські мелодії та лірику забутих пісень. 

 

 – У нас гарні новини 1 травня концерт гурту Lirwak // Лірвак – це інтелігентні фолк шибайголови натхненні романтикою мандрівних співців-музикантів початку 20-го століття, які створюють власне звучання поєднуючи електронну музику із звуками народних інструментів та лірикою із забутих пісень. Вони впевнено ліплять до купи брейкбіт з гуцульскими дудами, а колісну ліру з трембітами міксують із дабстепом, – розповідають організатори концерту. 

Кожен з учасників працює з цілим арсеналом музичних інструментів, але оскільки у них лише по дві руки, то вони мусять вдаватись до всіляких махінацій зі звуком за допомогою семплерів та іншого електронного приладдя аби відтворювати це все наживо.

LIRWAK це молодий проект створений екс-учасниками гурту Joryj Kloc – Гордієм Старухом та Олесем Ковалем. В процесі музичних пошуків до них також долучився актор Львівського театру імені Леся Курбаса Андрій Петрук. Кожен з музикантів володіє досвідом і не одним інструментом. Вони не припиняють експериментувати з автентичною музикою, проте шукають нових ходів взаємодії з нею.

Артефакт

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *