Гурт “Фліт” з першим вокалістом повертається на сцену. Гратимуть в США та Україні

Гурт FliT повертається на сцену. 18 січня панк-рокери виступлять у США, в місті Ньюпорт, штат Кентуккі.  українські концертні майданчики. Перший за 8 років український концерт відбудеться в 3 серпня у київському Зеленому Театрі.


Музиканти вже опублікували нову пісню під назвою “Смуги”.

Цьогоріч музикнати випустили пісню “New York Symphony”:

Також вийшла англомовна версія старої пісні “Знати достатньо”:

Трек “Їжачок” пам’ятаєте? А пісню “Кохай мене”, записану з Кузьмою Скрябіним? Інтелігент-панк-гурт FliT уперше за вісм років повертається в Україну. На сцену вийдуть основні учасники золотого складу гурту FliT, маючи в запасі як старі улюблені пісні, так і купу новинок. А найголовніше – звучатиме найрідніший автентичний голос Володимира Новікова, – пишуть музиканти у соцмережах.

Заснований у 2001, дебютний альбом колективу під назвою “Світ такий…” вийшов у 2003 році. Їх найвідоміший трек “Їжачок”, власне, і походить із цієї платівки. Після шаленого успіху пісні гурт додав зображення їжака до свого логотипу. Другий альбом “Zаникай” (2006) став більш чуттєвим і романтичним, ніж його попередник.

Запис альбому “Вихід є!” (2013) відбувався вже без головного вокаліста Новікова, місце якого зайняв гітарист Андрій Марків. Та нині українсько-американський гурт FliT зіграє в улюбленому складі прихильників. Команда обіцяє концерт, повний несподіванок, приємних до мурашок!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *