Фанатка засудила музиканта Skrillex за стрибок зі сцени

Тепер Skrillex двічі подумає перед тим, як стрибнути зі сцени в натовп.


На днях у США закінчили розглядати резонансу справу американки Дженіфер Фрайс проти музиканта Соні Джона Мура, відомого як Skrillex, пише СЛУХ. 

У 2012 році під час концерту він стрибнув зі сцени у натовп і приземлився на потилицю Дженіфер. Згодом після виступу дівчина перенесла інсульт. Ще за 2 роки вона подала на музиканта в суд.

Стало відомо, що справу електронщик програв і тепер має виписати Дженіфер вагомий чек. Загальна сума штрафу становить 4,5 мільйони доларів, з яких 3,4 мільйона заплатить Skrillex і його компанія Lost Boys Touring Inc. 450 000 виплатить заклад Belasco Entertainment Theater Inc., де пройшов концерт.

А от залишок у розмірі 675 тисяч доларів знімуть з… самої дівчини через її халатність! Адвокати Мура довели, що вона знала про звичку музиканта стрибати зі сцени, адже була на його концертах раніше.

Сам Skrillex повідомив, що хоч він і розчарований рішенням суду, але радий, що проблема нарешті вирішена. Також артист зазначив, що для нього немає нічого важливішого, ніж безпека фанів на концертах.

Також можете пройти тест і дізнатися, яка музика буде грати на вашому похороні.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *