Як виникла музика? Хто придумав реп? Чому з’явився метал, навіщо винайшли джаз та блюз? Куди рухається сучасна музика, які стилі та жанри пануватимуть у наших плейлистах вже завтра?

Artefact Music: музика, її історія та культура простими словами

Як виникла музика? Хто придумав реп? Чому з’явився метал, навіщо винайшли джаз та блюз? Куди рухається сучасна музика, які стилі та жанри пануватимуть у наших плейлистах вже завтра?


Нам дуже кортить знати відповіді на ці питання, тому ми створили команду однодумців Artefact Music й готові досліджувати музичні простори України та світу, засипати питаннями експертів, продюсерів, музикантів й усіх, хто справді розбирається в темі!

 

Артефакт – то є незалежне видання про історію та культуру всіх сфер життя.

 

Для нас історія – це не просто шкільна наука, чи ще один привід загарбувати чужі землі, виправдовувати агресію та анексію, як то роблять північні орки. Для нас історія – це можливість пізнати людський досвід й на його основі створити новий, креативний продукт. Продукт, який розвиватиме наші міста й села, збагачуватиме країну та людей, які в ній живуть.

 

Чому найкращий спосіб навчитися грати й писати музику – це класика? Навіщо нам Бах, Шопен, Скорик, Бетховен, Моцарт та Ференц Ліст? Бо у класичній музиці є система, яка охоплює абсолютно всі засоби вираження, звуковидобування, композиції та структури музичного твору.

 

Але якщо ви бунтарі, новатори й не хочете грати за правилами – то це теж має право на життя. Але щоби правила порушувати – їх спочатку треба знати! Тоді ви зможете їх порушувати, і робитимете це красиво, зі смаком!

 

Тому класика в музиці – це історія, фундамент, база, на якій можна й треба творити новий продукт!

 

У команді Artefact Music та в середовищі наших партнерів – люди з класичною музичною освітою, панки, металісти, репери, електронні виконавці.

 

Ми об’єдналися, аби простими розповідати про музику простими словами! Розповідати для Вас, любі читачі та слухачі! Бо разом – ми сила, перемога! Наш контент та ваші прочитання й прослуховування – то чудова музика.

 

Музика, яка змінить світ!


Автор тексту: Роман Коржик, засновник культурно-історичного центру “Артефакт”

Редакторка та авторка візуалізації: Роксолана Кривенко, співзасновниця Artefact Music.

Наш інстаграм: artefact.music


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру, історію, суспільство. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *