Знайомство через мистецтво. Роботи українських художників нового покоління представлені в Давосі

В Українському Домі у Давосі в межах 49-ї Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму представили роботи сучасних українських митців.

Роботи українських художників Жанни Кадирової, Лесі Хоменко та Дмитра Старусєва представлені в Українському домі в Давосі у дні проведення 49-ї Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), повідомив PinchukArtCentre, пише НВ. 

Другий рік поспіль українське сучасне мистецтво демонструється з нагоди ВЕФ з метою представлення світовим лідерам нової України через роботи молодого покоління українських художників, предметом інтересу яких є соціополітичні реалії України.

Українські художники в Давосі

Роботи Жанни Кадирової досліджують моделі спільного життя, де ми прагнемо приватного простору у міському середовищі.

Творчість Лесі Хоменко звертає увагу на повсякденне життя, проте матеріал, що використовується – сатиноване скло – підкреслює складнощі, що супроводжують необхідність розділити досвід з іншими.

Українські художники в Давосі

Роботи Дмитра Старусєва – це масштабні фотополотна, які є водночас і продуктом використання технологій на межі можливостей аналогової ручної фотографії, й абстрактною композицією, яка показує Україну як роздоріжжя й кордон між різними світами та реальностями.

Український дім працює в Давосі з 21 по 25 січня 2019 року.

Фото: Украынформ, PinchukArtCentre

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *