Крим і умовний спокій. Художник показав “розрізану” на аркуші Україну

У столичному просторі Port creative hub відкрилась виставка “Зошити” українського художника Антона Логова.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, в цьому проекті автор порушує тему цілісності України.

“Виставка “Зошити” в цілому – це велика інсталяція у просторі Port creative hub. Саме простір тут виступає як єдиний організм, тобто прототипом “цілісної” України поміж речей і предметів, що іноді заважають вільно рухатись”, – пояснює Логов.

Для робіт проекту автор використав не розрізаний папір для зошитів у лінійку та набір радянських фото-листівок із видами Києва та Криму, які викидали з приміщень київської типографії “Радянська Україна”.

“Коли я побачив ці горизонтальні лінії зошитів, то мені згадалось море і теплі спогади моїх останніх візитів до Криму. Також згадав школу, батьків, дитинство. Тому в деяких колажах зявляється кольоровий папір, а абстрактні заливки фарбою нагадують дитячі малюнки”, – говорить Антон Логов.

Художник зазначає, що в цьому проекті є дві основі лінії – кольорова (контрастна) і серія сірих абстракцій. “Перший напрямок – про “гарячі вогні” війни і території, які відібрала РФ. Друга, “сіра” серія розповідає про “умовний спокій” у багатьох головах вільної України. Це коли людина “звикає” до війни, і її рецептори вже не спрацьовують гостро. Також це про погляд зверху, можливо, з космосу на всі наші проблеми. Звідти все здається “відносно спокійним” і досить нейтральним”, – розповідає Логов.

Він додав: “Вважаю, що історія з Кримом ще не завершилася. Давайте разом стежити за її за продовженням”.

Виставка “Зошити” триватиме до 17 лютого. Вхід вільний.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *