Відкриття виставки Наталії Давітян

Запрошуємо вас на відкриття персональної виставки Наталії Давітян “Для тебе”.


До створення власних робіт Наталю надихнула бабуся – Тетяна Павлівна Заможня – поетеса, народна майстриня вишивки. З дитинства бабуся прививала дітям любов до мистецтва, виховувала особистісні якості.

Пройшовши курс навчання художньої школи, ліцею та університету, Наталя стала майстром своєї справи зі сформованим художнім смаком. ЇЇ творчий доробок включає графіку, батік та розпис по тканинам. Основна ціль автора робіт – донести до глядачів яскравий, бурхливий, неповторний світ емоцій. Графічна абстракція точно виражає настрій автора робіт, а він буває різним. Кольорові рішення деяких творів нагадують насичені сонцем краєвиди Вірменії, а деякі транслюють тихі вечори Полтавщини. Пластика ліній подекуди конвульсивно-емоційна, частково нагадує гори, а подекуди бурхливі потоки. Взагалі стан робіт різний, десь збентежений, різкий, безкомпромісний, побудований на контрасті, а десь нюансний, спокійний і замріяний. Абстракція Наталії має на меті зробити глядача співавтором твору. Імпонуючи роботі, кожен повинен віднайти в собі ті власні емоції, на які провокує кожна з робіт, чи то пристрасть, чи умиротворення, сумніви, а може відчуття швидкоплинності часу.

Кожен глядач обирає власне трактування зображеного.

Наталія розповідає про себе:

“У 1988 р. родина переїхала в Тбілісі, де з 1993 по 1996 рік я навчалась в 131 школі. Далі, після переїзду до Полтави, навчалась в школі №4. В цей же час відвідувала заняття в дитячій художній школі. З 2003 по 2006 р. – навчалась в ліцеї сфери послуг за спеціальністю «кравець і закрійник жіночого та чоловічого легкого та верхнього одягу». Закінчила навчання з червоним дипломом. В 2011 році закінчила Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка. В даний момент займаюсь творчістю; індивідуальним пошиттям одягу, розписом тканин”

Участь у виставках, пленерах :
– персональна виставка батику с. Опішня, 2010 р.;
– виставка «до 40-ліття Полтавської обласної організації НСХУ»
м. Полтава, 2010 р.;
– персональна виставка «Магічний світ» м. Полтава, 2010 р.;
– Молодіжна виставка «Кадетаріум» м. Полтава, 2014 р.;
– Молодіжна виставка «Кадетаріум» м. Полтава, 2015 р.;
– Учасниця Елітної Академії гончарства, с. Опішня, 2016 р.;
– Всеукраїнська виставка «Малюють всі А-4» м. Київ, 2016 р.;
– Приймала участь в художньому пленері, Молдова с. Тудора 2016 р.;
– Всеукраїнська виставка «Малюють всі А-4» м. Київ, 2017 р;
– персональна виставка «Світ кольорів і емоцій» м. Полтава, 2018 р.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *