Сто тисяч. Галерея The Naked Room та бренд Montblanc започаткували премію для художників

100 000 гривень від бренду Montblanc, а також персональна виставка у The Naked Room, яку профінансує компанія. Саме таку нагороду відомий виробник предметів розкоші обіцяє українському художнику, що виграє нову артпремію Artists Prize.


Artists Prize — перша в Україні професійна подія в галузі сучасного мистецтва, яку організують художники для художників. Таку ідею запропонували співзасновниці The Naked Room Марія Ланько і Єлизавета Герман, пише журнал Vogue.

Компанія Montblanc працює в різних країнах. У напрямку меценатства наразі фокусується на локальних артистах:

Ми хочемо, щоб художники мали ту свободу, засоби й можливості, які дадуть їм змогу зреалізувати свій талант. Montblanc спонукає розкрити весь свій потенціал і йти власним шляхом до успіху. Не боятися вибирати нестандартні рішення й виходити з тіні, демонструючи світові своє мистецтво, — говорить бренд-менеджерка Montblanc Тетяна Радченко.

Відомо, що переможця премії оголосять наприкінці листопада 2021 року.

Автор: Дана Косміна

«Ганнуся з котом». Автор: Петро Гуменюк

Автор: Антон Бєлінський

Автор: Анастасія Руднєва

Автор: Віталій Кохан

До журі премії увійшли 11 художників і художниць, які репрезентують різні спільноти й міста, різні художні мови й стратегії. Серед них – Павло Маков, Олександр Чекменев, Алевтина Кахідзе, Саша Курмаз, Катя Лібкінд, Петро Ряска, Олена Субач, Ярема Малащук і Роман Хімей, Микола Карабінович, Аліна Клейтман і Анатолій Бєлов.

Кожен з членів журі номінує одного претендента, і вже в листопаді цього року за підсумками дискусії буде обрано переможця.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *