«Мистецтво під ключ. Менеджемент і маркетинг культури»: подкаст від Каті Тейлор на Радіо Аристократи

На Радіо Аристократи вийшов подкаст кураторки Каті Тейлор про артменеджмент. Гостями випусків стали експерти креативних індустрій.


 

В рамках виходу книги  «Мистецтво під ключ. Менеджмент і маркетинг культури» засновниця агентства  Port.agency, кураторка Катя Тейлор разом із Радіо Аристократи створили однойменний подкаст. Його 5 епізодів присвячені темам креативної економіки та управління культурними проєктами.

Книга “Мистецтво під ключ. Менеджмент і маркетинг культури”. Її можна замовити тут – artbook.education

Кожен випуск поділений на дві частини. Спершу Катя Тейлор знайомить слухачів із фрагментом своєї книги, а потім спілкується з запрошеними гостями — провідними експертами культурних індустрій.

Катя Тейлор. Фото: buro247.ua

Співрозмовниками Каті стали: кураторка, арткритикиня, співзасновниця галереї The Naked Room  Лізавета Герман; письменник, літературний критик, автор книги «Я змішаю твою кров із вугіллям» Олександр Михед; спеціаліст з інвестицій в мистецтво, засновник бізнес-акселератору для ArtTech-стартапів Fuelarts (США) Денис Белькевич; головна редакторка лайфстайл-видання BURO Україна Тетяна Соловей; фундатор гуманістичного руху UAnimals, співзасновник агенції Gres Todorchuk Олександр Тодорчук.

 

«Разом з Радіо Аристократи ми створили подкаст, щоб з експертами індустрії поговорити про наболіле: навіщо культурою управляти, якщо треба насолоджуватись, як правильно застосовувати до художника інтервальне голодування, щоб він видавав шедеври, і навіщо платити за творчі послуги, якщо їх можна отримати безкоштовно. Цей подкаст стане особливо корисним тим, хто починає свій шлях арт менеджера», – говорить кураторка, засновниця агенції Port.agency Катя Тейлор

 

Прослухати подкаст можна на сайті проєкту http://artbook.education/

 

Українські культурні інституції, креативні простори та бібліотеки можуть безкоштовно замовити книгу Каті Тейлор, заповнивши форму на сайті. У вільний продаж книга надійде у першій половині 2022 року. 

Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.


 

Port.agency — агенція взаємодії бізнесу та мистецтва, направлена на розвиток культурного й художнього середовища в Україні та за її межами. У портфоліо локальні й міжнародні проєкти з UN Women, Посольством США в Україні, Французьким інститутом в Україні, UNICEF, Comfy, Motorola, Vogue Ukraine, Одеським міжнародним кінофестивалем.

 

Аристократи — кроссплатформенне медіа, яке спеціалізується на селекції музики різних жанрів і контенті про культуру, бізнес, соціум. 

 

Український культурний фонддержавна установа, створена з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. 


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *