«Мистецтво під ключ. Менеджемент і маркетинг культури»: подкаст від Каті Тейлор на Радіо Аристократи

В рамках виходу книги  «Мистецтво під ключ. Менеджмент і маркетинг культури» засновниця агентства  Port.agency, кураторка Катя Тейлор разом із Радіо Аристократи створили однойменний подкаст.

На Радіо Аристократи вийшов подкаст кураторки Каті Тейлор про артменеджмент. Гостями випусків стали експерти креативних індустрій.


 

В рамках виходу книги  «Мистецтво під ключ. Менеджмент і маркетинг культури» засновниця агентства  Port.agency, кураторка Катя Тейлор разом із Радіо Аристократи створили однойменний подкаст. Його 5 епізодів присвячені темам креативної економіки та управління культурними проєктами.

Книга “Мистецтво під ключ. Менеджмент і маркетинг культури”. Її можна замовити тут – artbook.education

Кожен випуск поділений на дві частини. Спершу Катя Тейлор знайомить слухачів із фрагментом своєї книги, а потім спілкується з запрошеними гостями — провідними експертами культурних індустрій.

Катя Тейлор. Фото: buro247.ua

Співрозмовниками Каті стали: кураторка, арткритикиня, співзасновниця галереї The Naked Room  Лізавета Герман; письменник, літературний критик, автор книги «Я змішаю твою кров із вугіллям» Олександр Михед; спеціаліст з інвестицій в мистецтво, засновник бізнес-акселератору для ArtTech-стартапів Fuelarts (США) Денис Белькевич; головна редакторка лайфстайл-видання BURO Україна Тетяна Соловей; фундатор гуманістичного руху UAnimals, співзасновник агенції Gres Todorchuk Олександр Тодорчук.

 

«Разом з Радіо Аристократи ми створили подкаст, щоб з експертами індустрії поговорити про наболіле: навіщо культурою управляти, якщо треба насолоджуватись, як правильно застосовувати до художника інтервальне голодування, щоб він видавав шедеври, і навіщо платити за творчі послуги, якщо їх можна отримати безкоштовно. Цей подкаст стане особливо корисним тим, хто починає свій шлях арт менеджера», – говорить кураторка, засновниця агенції Port.agency Катя Тейлор

 

Прослухати подкаст можна на сайті проєкту http://artbook.education/

 

Українські культурні інституції, креативні простори та бібліотеки можуть безкоштовно замовити книгу Каті Тейлор, заповнивши форму на сайті. У вільний продаж книга надійде у першій половині 2022 року. 

Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.


 

Port.agency — агенція взаємодії бізнесу та мистецтва, направлена на розвиток культурного й художнього середовища в Україні та за її межами. У портфоліо локальні й міжнародні проєкти з UN Women, Посольством США в Україні, Французьким інститутом в Україні, UNICEF, Comfy, Motorola, Vogue Ukraine, Одеським міжнародним кінофестивалем.

 

Аристократи — кроссплатформенне медіа, яке спеціалізується на селекції музики різних жанрів і контенті про культуру, бізнес, соціум. 

 

Український культурний фонддержавна установа, створена з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. 


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *