Сальвадор Далі- хіпстер. Художник створив сучасні портрети культових особистостей

Ілюстратор з Тель-Авіва (Ізраїль) Аміт Шимоні намалював сучасні портрети художників Пабло Пікассо, Вінсента Ван Гога, Сальвадора Далі, Фріди Кало й Енді Ворхола, а також деяких сучасних політиків.

Серія малюнків під назвою Hipstory Artist Series (Хіпсторія художників) є продовженням його оригінального проекту Hipstory, в якому Шимоні створив портрети світових лідерів в стилі татуйованих Instagram-інфлюенсерів, пише artnet.

© HIPSTORY/Amit Shimoni

 

Ідея проекту прийшла до художника після розглядання одноманітних портретів світових лідерів. Він вирішив направити свою творчість і «хіпстеризувати» відомих людей – від прем’єр-міністра Норвегії до Барака Обами, розповідає Новое Время. 

Проект Шимоні починався з зображень політичних діячів, а тепер його було розширено зображеннями зірок мистецтва – Пабло Пікассо, Вінсента ван Гога, Сальвадора Далі, Фріди Кало й Енді Ворхола.

© HIPSTORY/Amit Shimoni

 

Ілюстрації Шимоні містять безліч деталей. Сальвадор Далі, наприклад, зображений схожим на діджея на танцювальній вечірці, з безліччю татуювань, одне з яких говорить: «Я не вживаю наркотики, я і є наркотики». Вінсент ван Гог зображений з навушником AirPods і в ретро-сорочці з принтом у вигляді його знаменитих соняшників.

У проекті Hipstory можна зустріти подвійний портрет президента США Дональда Трампа зі спортивною стрижкою і в яскравій гавайської сорочці поруч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, у якого на плечі витатуйована відома робота Бенксі – Дівчинка з повітряною кулькою.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.