“Головні українські архетипи”. Попередній продаж нової колекції футболок “Садок і комора”

Садок і комора – це головний архетип, який в традиційному суспільстві працює як ключова локація життя українців, у модерному суспільстві його колективізує та відбирає радянська влада…


У постмодерному суспільстві він повертається. Українці знову володіють землею, своїми будинками, садками, коморами. Однак, ми їдемо на заробітки в Польщу, Німеччину, Америку та обшиваємо свої комори пластиком. Садок і комора зазнають нашарувань масової культури.

Нині садок і комора – стають матеріалом для колажів, дизайну, поезії, музики, діджитал-культури.

Питання: чи може садок і комора знову стати якщо не ключовим місцем життя українців, то хоча б – приміською зоною відпочинку, приватною власністю, дачею, заміським будинком, де ми будемо відірвані від інтернету, швидкого світу, де ми будемо відпочивати духовно. Або ж не зможе – й так і назавжди залишиться лишень об’єктом діджитал-культури?

Друзі! У нас дуже чудова подія! Раді повідомити Вам, що журнал “Артефакт” презентує колекцію картин “Садок і комора”, яку створив львівський художник та поет Богдан Герасимов.

Це ілюстрації, які зображують садок і комору, котрі ніби розтягуються в часі: десь вони цнотливі, з хрущами на вишні, а десь – уже модерні, з портретами українських поетів, а десь – і взагалі показують сучасний метамодерний світ з його смартфонами та швидким темпом життя.

Але щоби вони не показували, їх сутність одна: підкреслити українську ідентичність, не загубити питомо наше, глибинне, вмонтувати його у сучасний світ аби нести далі – крізь історію.

 

 

 

 

Тому “Артефакт” пропонує Вам, любі підписники, нести колекцію “Садок і комора” в собі й на собі. Ви можете замовити ці чудові малюнки та футболках.

Оголошуємо старт передзамовлення. З 17 по .24 жовтня ці білі футболки можна буде придбати за найнижчою ціною в історії нашого журналу:

300 грн – біла футболка
370 грн – чорна

Замовляйте вже, бо 25 жовтня їх ціна зросте:

400 грн – біла
480 грн – чорна

Важлива деталь: попереднє замовлення – попередня оплата. Пишіть в наш інстаграм дірект, вказуйте розмір футболки й чекайте на відправку. Це замовлення будемо відправляти у середу та суботу.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *