«Львів: Архітектура міжвоєнного модернізму». Завантажуйте унікальний фотоальбом

«Бюро спадщини» у Львові видало унікальний фотоальбом «Львів: Архітектура міжвоєнного модернізму». Зробили це у партнерстві з управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради та Інститутом архітектури НУ “Львівська політехніка”, в рамках проєкту “100 років модернізму у Львові”.


 

Фотоальбом складається із чотирьох тематичних розділів. Це розділи про громадські будівлі Львова міжвоєнного модернізму, багатоквартирні житлові будинки, оремо зроблений огляд вулиць та колоній з архітектурою цього часу та яскрава підбірка світлин міських вілл.

 

 

«Ми вперше в одному виданні зібрали всі знакові будівлі модернізму у Львові: загалом це понад 400 фотографій будинків – ми не обійшли увагою жодну вулицю. Це дуже важливо, адже на перший погляд, ці будинки наче і нові, а насправді, їм по сто років – кожна з них тепер має історичну цінність», – розповів Павло Богайчик, директор  ЛКП «Бюро спадщини» управління охорони історичного середовища.

 

Ілюстрований фотоальбом світлинами відомої дослідниці модернізму Мирослави Ляхович, авторки першого інформаційного порталу про малодосліджену архітектуру міжвоєнного модернізму у Львові.

Нагадаємо, в рамках проекту «100 років модернізму у Львові» розробили інформаційний довідник «Львівський модернізм», який призначений насамперед для мешканців міста та власників приміщень у будівлях, побудованих у міжвоєнне двадцятиліття. Також фахівці видали путівник «Шлях львівського модернізму». А ще встановили інформаційні таблиці на фасадах 30-ти історичних будівель Львова побудованих у міжвоєнний період. Це історичні будівлі, які розташовані на території історичного ареалу міста.

Проект “100 років модернізму у Львові” є переможцем конкурсу «Фокус на культуру 2020-2021», покликаний сприяти популяризації і збереженню культурної спадщини Львова, що сформувалася у міжвоєнний період.

Завантажити фотоальбом можна ТУТ.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *