Легендарний гурт Chemical Brothers запросили до Вінниці на ГогольFEST

Мистецьке дійство AIR ГогольFEST, що відбудеться у Вінниці 18−20 жовтня, може стати неймовірним. Воно і так стане неймовірним, але якщо на нього приїде легендарний британський гурт Chemical Brothers – це буде бомба. Розповідаємо, що коїться. 


У рамках підготовки до фестивалю, митці репетирують один цікавий перформанс. В центрі дії — велика триметрова залізна голова Миколи Гоголя. Довкола неї танцюватимуть чоловіки у білих костюмах. І все це під музику хімічних братів.

Режисер цього дійства Богдан Богрин каже:

«Нашому місту потрібна культурна революція. Гоголь для мене — символ того, що можливо все. Chemical Brothers у Вінниці — це красива мрія, яка повністю можлива завдяки усім тим крутим людям, яких об’єднує AIR ГогольFEST. Зняте запрошення ми вже надіслали, тепер чекаємо на фідбек».

Виконавцями стали учасники лабораторії танцю Антоніни Єгорової, а творцями відео – вінницькі митці Женя Горун та Нестор Підгурський, пише сайт фестивалю. 

Навколо Голови перформери в масках Гоголя виконують обряд «звільнення» міста через «вільне дихання» та закликають Вінницю впустити в себе сучасне мистецтво і взяти з нього максимум, аби переосмислити ким ми є та в який час живемо. «Дихай вільно» –  кредо AIR ГОГОЛЬFEST у Вінниці.

За тиждень до цього Голову Гоголя встановили в центрі міста біля Вежі, після чого її розмалювали вінницькі митці на чолі з Олександром Нікітюком, художником та куратором візуальної програми AIR ГОГОЛЬFEST.

«Сучасне мистецтво нам потрібне, як повітря. Тому саме небо, символ повітря, з’являється на обличчі відомого українського письменника Миколи Гоголя», – Олександр Нікітюк.

Також заплановане продовження перформансу – в першу ніч фестивалю з 18 на 19 жовтня на теритрії заводу Кристал відбудеться відео-вечірка «Chemical Brothers & Gogol Sisters». Проходитиме вона на однієї з 4 нічних локацій фестивалю –  у «Вентиляційній». Це в минулому промислове приміщення, де залишились понад 2 метрові вентиляторні лопасті. У «Вентиляційні» буде електронна музика та відеопроекції протягом 2 ночей.

«Вечірка «Chemical Brothers & Gogol Sisters» в рамках AIR ГОГОЛЬFEST 2019 – це колективний акт матеріалізації майбутнього візиту Chemical Brothers до Вінниці«, – Богдан Богрин.

За AIR ГОГОЛЬFEST слідкуйте тут:
Instagram – https://www.instagram.com/air.gogolfest/
Telegram – https://t.me/airgogolfest

Абонементи на 2 ночі та 2 дні фестивалю – http://bit.ly/rase-air

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *