Зробити похмурішим. Бенедикт Камбербетч вимагав переписати його роль у фільмі Brexit

Британський актор Бенедикт Камбербетч (Шерлок, Патрік Мелроуз) зажадав переписати образ свого персонажа – головного героя фільму про британську кампанію з виходу з Європейського Союзу Brexit.


Противник виходу його батьківщини з ЄС Камбербетч, який повинен втілити у фільмі натхненника кампанії і референдуму про Брексит Домініка Каммінгса, сперечався зі сценаристом фільму Джеймсом Гремом щодо його зображення в картині, пише Новое Время з посиланням The Times.

«Бенедикт спочатку був незадоволений сценарієм, – розповіло джерело. – Він відчував, що оригінальний сценарій показує Каммінгса в позитивному світлі, а він хотів зіграти його як більш похмуру фігуру».

Камбербетч в образі Каммингса

 

Джерело стверджує, що актор хотів, щоб Грем переписав деякі частини сценарію:

«У всіх нас є розбіжності, але це було щось інше. Грем заперечує, що на знімальному майданчику були суперечки, але визнавав, що переписував сценарій кілька разів. «Я постійно зустрічаюся з тими, хто залучений до нього і вношу зміни», – сказав він.

Камбербетч ніколи не приховував своїх проєвропейських поглядів. «Британія не тільки більш сильна в Європі, вона багатша і більш креативна, і наш глобальний творчий успіх буде сильно ослаблений, якщо ми підемо», – говорив він.

Ще задовго до виходу фільм Brexit спровокував шторм критики в команді прихильників референдуму. Колишній виконавчий директор Vote Leave кампанії Метью Еліот, який також з’явиться у фільмі, сказав: «впевнений, що Бенедикт Камбербетч не хоче, щоб глядачів вводили в оману. Кампанія заслуговує належної історичної драми, а не чергового епізоду Шерлока».

Зйомки фільму проходили влітку, фільм повинен вийти на телеканалі Channel 4 до завершення процесу виходу Великобританії з ЄС – в березні 2019 року.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *