Загублений сценарій Стенлі Кубрика продадуть на аукціоні

Загублений сценарій авторства Стенлі Кубрика був знайдений цього літа і буде проданий на аукціоні в Нью-Йорку 20 листопада, пише Dazed.


Написаний у 1950-х роках сценарій фільму Burning Secret повинен був стати, за словами критиків, «зворотним» до історії «Лоліти» Набокова. Кубрик написав сценарій для кіностудії MGM, яка, ймовірно, відмовилася від нього через зухвалий зміст, передає The Village Україна. 

«У Burning Secret головний герой подружиться з сином, щоб дістатися до матері, – розповів Нейтан Абрамс, професор Університету Бангора, який знайшов сценарій. – У «Лоліті» він одружується на матері, щоб дістатися до дочки. Думаю, проблеми виникли через виробничий кодекс 1956 року, хоча «Лоліта» пройшла в 1962 році».

Сюжет сценарію заснований на новелі Стефана Цвейга з однойменною назвою. За прогнозами, сценарій буде проданий за 20 тисяч доларів. Однак на ціну може вплинути наявність інших адаптацій роману: з моменту написання сценарію було знято кілька ремейків, один з яких зробив помічник Кубрика Ендрю Біркін у 1988 році.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *