«Викрадена принцеса» стане першим українським фільмом, який покажуть у Китаї

Китайський прокатник мультфільму «Викрадена принцеса» повідомив, що стрічка пройшла перевірку і повністю відповідає творчим та законодавчим вимогам КНР.


Оголошена дата прем’єри в Китаї – 18 січня 2019. В перший тиждень прокату в КНР «Викрадену Принцесу» показуватимуть на близько 4500 екранах, передає The Village Україна. 

Через специфіку місцевого законодавства, будь-якому закордонному фільму досить нелегко «зайти» на китайський кіноринок, розповідають творці стрічки.

«Для української кіноіндустрії це безпрецедентний випадок! Наш кінопродукт виходить в широкий прокат на такій складній і дещо закритій території, як Китайська Народна Республіка», –розповів менеджер з міжнародних продажів Film.ua Distribution Євген Драчов.


 За 9 місяців українську анімацію показували у понад 40 країнах, її переглянули понад півтора мільйони глядачів.

 На кінець 2018 року та на 2019 рік реліз запланований у країнах Центральної Америки, Іспанії, Південно-Африканській Республіці, Південній Кореї тощо.

 «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» — перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Прем’єра фільму в Україні відбулась 7 березня 2018 року, і за результатами національного кінопрокату мультфільм зібрав понад 36 мільйонів гривень.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *