Від завоювання до повстання. Відомо, кому присвятять приквел серіалу “Гра престолів”

Письменник Джордж Мартін і сценарист Райан Кондал працюють над ще одним приквелом серіалу “Гра престолів”, що завершився.


Як повідомляє Deadline, канал HBO вже найближчим часом має намір замовити пілотну серію нового проекту.

Шоу буде створено на основі книги Джорджа Мартіна “Полум’я і кров” і присвячено будинку Таргарієнів – від завоювання Ейгона до повстання Роберта Баратеона.

Офіційно ця інформація поки не підтверджена, передає Прямий. 

Раніше “Прямий” писав, що Північна Ірландія стала місцем зйомок пілотного епізоду приквела “Гри престолів”. Проект отримав робочу назву “Довга ніч” і вийде на телеканалі HBO, який після пілота вирішить, чи варто випускати цілий сезон.

Північна Ірландія стала місцем зйомок пілотного епізоду приквела “Гри престолів”. Проект отримав робочу назву “Довга ніч” і вийде на телеканалі HBO, який після пілота вирішить, чи варто випускати цілий сезон.

Офіційно сюжет поки не розкривається, проте назва “Довга ніч” відсилає до подій восьми тисячолітньої давності, коли на світ опустилася тривала зима. Це сталося ще до того, як Таргаріени захопили владу.

Режисером проекту виступить С.Дж. Кларксон ( “Декстер”), а сценарій написав сам Джордж Р.Р. Мартін разом з Джейн Голдман ( “Будинок дивних дітей міс Перегрин”). Вона також виступить в якості шоураннера.

Нагадаємо, у мережі з’явився дуже кумедний ролик з вибаченнями Джона Сноу за скандальний восьмий сезон культового серіалу “Гра престолів”.

Раніше британська актриса Софі Тернер, відома по ролі Санси Старк в “Грі престолів” і  актор Ісаак Хемпстид-Райт, який зіграв Брана Старка, висловилися з приводу вимоги фанатів перезняти фінальний сезон популярного серіалу.

На сайті Change.org з’явилася петиція з вимогою звільнити шоураннерів “Гри престолів” Девіда Беніоффа і Деніела Бретта Вайсса і повністю переписати і перезняти восьмий сезон “Гри престолів”.

Нагадаємо, 19 травня вийшла в ефір фінальна 6 серія культового серіалу від HBO “Гра престолів”. “Прямий” вже встиг подивитись останню серію та висловити свою думку.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *