В екранізації “Варти” Террі Пратчетта зіграє культовий актор “Гри престолів” 

Неймовірних новин для пратчеттоманів стає все більше! Днями оголосили акторський склад майбутньої телеадаптації циклу книг Террі Пратчетта «Варта» із серії «Дискосвіт». Одну із головних ролей виконає північноірландський актор Річард Дормер, відомий роллю Беріка Дондарріона у серіалі «Гра престолів».

Річард постане перед глядачами в образі Семюела Ваймза – капітана міської варти Анк-Морпорку, який частенько стає останньою обороною міста від магічного хаосу. «Мені дуже подобається бути частиною цього геніального безумства і хаосу, – сказав Дормер. – Мене одразу зацікавило різноманіття образу Ваймза, і я вважаю динаміку між ним та його групою безправних товаришів дуже переконливою», пише ВСЛ з посиланням на Variety.
 
Також до складу акторської групи приєднаються Адам Гаґілл («1917»), Джо Ітон-Кент («Не забудьте водія»), Марама Корлетт («Кривава погоня»), Лара Россі («Перетинаючи межу») та Сем Адевунмі («Останнє дерево»).
Серіал у співпраці творить «BBC Studios» і «Narrativia» – компанія, створена Пратчеттом 2012 року, яку тепер курує донька сера Террі Ріанна та його колишній асистент Роб Вілкінс. Прем’єра серіалу з восьми епізодів відбудеться 2020 року на «BBC America».
За сюжетом роману «Варта! Варта!» — першої книги циклу, що вже вийшла українською, — міська варта славетного міста Анк-Морпорка занепадає. Основні принципи роботи вартових: не бігти занадто швидко, аби у жодному разі не наздогнати правопорушника, не встрягати у бійки, аби уникнути стусанів, не привертати до себе надто багато уваги, бо ж раптом хтось попросить про допомогу. Тактика невтручання — найбезпечніша! Та, здається, старі принципи доведеться переглянути. По-перше, до лав вартових записався доброволець: сповнений сил, натхнення та надмірного ентузіазму молодший констебль Морква. Він знає усі закони і правила, неухильно дотримується букви закону й готовий цілком присвятити себе службі. А по-друге, в Анк-Морпорку відбувається державний переворот, Патриція кидають до в’язниці, а королем стає… дракон! Ще той тиран і підпалювач, між іншим. У місті коїться казна-що, анк-морпоркцям потрібна допомога. Та чи вдасться міській варті знову стати доблесною, а головне — врятувати Анк-Морпорк? Дізнавайтеся у книзі, а вже наступного року – дивіться у серіалі.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *