Орталан

Український історичний фільм Орталан потрапив на радари європейських інвесторів

Орталан – це історична драма про депортацію кримських татар, події якої відбуваються 1941 року в Криму.


За словами режисера фільму, участь стрічки в Берлінському кіноринку дає можливість привернути до проєкту широку увагу потенційних партнерів, що є дуже важливим й необхідним етапом роботи над фільмом, повідомляє пресслужба Держкіно.

Робоча обкладинка фільму Орталан

Робоча обкладинка фільму Орталан

Berlinale Co-Production Market – це одна з найбільших європейських індустріальних подій, під час якої зустрінуться майже 550 продюсерів та інвесторів для обговорення нових проєктів та нетворкінгу з професіоналами-однодумцями. В 2022 році подія відбудеться з 12 до 16 лютого онлайн.

Ринок копродукції “Берлінале” або Європейський кіноринок є професійною торговою подією, на якій незалежні або малобюджетні проєкти шукають потенційних інвесторів та партнерів для спільного кіновиробництва. Щорічно ринок організовує показ понад 1000 нових фільмів.

Нагадуємо, що в українському кінематографі вже є фільм схожої тематики – «Хайтарма» Ахтема Сеітаблаєва, який отримав дві премії на міжнародному кінофестивалі «Кімерія» в Італії та переміг в номінації «Найкращий повнометражний фільм» на кінофестивалі в Трієсті.

Текст: Анастасія Ткачук 

Редактор: Роман Коржик


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *