Українське кіно на «Оскарі». У Лос-Анджелесі стартувала оскарівська кампанія фільму «Донбас»

У Лос-Анджелесі стартувала оскарівська кампанія фільму «Донбас», пише Yabl. 


Сергій Лозниця 5 листопада в Американському інституті кіномистецтва (AFI) презентував свій фільм «Донбас».  Саме цю кінострічку Український оскарівський комітет обрав національним претендентом на премію «Оскар». Загалом наші співвітчизники в рамках оскарівської промо-кампанії проведуть 5 показів «Донбасу».

13 коротких сюжетів про побут та життя в ОРДЛО, які маневрують між трагедією та комічним фарсом – так можна коротко описати фільм Сергія Лозниці, що вже отримав премію за режисуру в програмі «Особливий погляд» на Каннському фестивалі . Північноамериканська прем’єра драми пройшла на Міжнародному кінофестивалі в Торонто у секції Contemporary World Cinema. Фільм також включений у лонг лист премії Європейської кіноакадемії.

Фільм «Донбас» створений за участю України, Німеччини, Нідерландів, Франції та Румунії вийшов в український кінопрокат 18 жовтня та став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Державного агенства України з питань кіно. На участь в оскарівських перегонах кінострічку висунули в «УкрКіно», вони ж і стали основним організатором промо в Америці.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *