10 фактів про фільм Дике поле

У переддень прем’єри пригодницького істерну Дике Поле режисера Ярослава Лодигіна, знятого за романом Сергія Жадана Ворошиловград, Новое Время разом з командою фільму знайомить читачів з 10 цікавими фактами про одну з найбільш очікуваних прем’єр року. Фільм Дике Поле виходить у прокат 8 листопада, пише Новое Время. 


фото 1

1.

Український пригодницький екшн Дике Поле було знято за романом Сергія Жадана Ворошиловград, – найкращим українським романом десятиліття за версією BBC. Жадан також виступив співавтором сценарію до фільму.

фото 2

2.

«Дике Поле» – фільм-дебютант і фільм дебютантів. Для Сергія Жадана – це перша екранізація його роману, для Ярослава Лодигіна – перший режисерський досвід у повному метрі, а для Володимира Яценка – перший продюсерський. Для виконавця головної ролі Олега Москаленка та Руслани Хазіпової, яка зіграла Олю – це дебют в повнометражному кіно. А ще це акторський дебют для величезного числа жителів Старобільська, де знімали фільм.

 

3.

 

Старобільськ, де відбувалися зйомки основних сцен – рідне місто Сергія Жадана.

фото 4

4.

Режисер Ярослав Лодигін і головний герой фільму Герман закінчили один і той же ВНЗ, один і той же факультет – історичний в Харківському університеті. А ще, червона картата сорочка, яку носить Герман в кіно – це сорочка Ярослава Лодигіна.

фото 5

5.

Робота над фільмом тривала 7 років, а знімальний період – лише 2 місяці.

фото 6

6.

Було написано 13 варіантів сценарію.

 

7.

7 місяців відбувався кастинг на виконавця головної ролі – Германа, в ньому взяло участь більше 5000 акторів.

 

фото 8

8.

А от виконавця ролі Кочі обрали без проб – Ярослав Лодигін ще на етапі роботи над сценарієм хотів, щоб роль Кочі виконав Володимир Ямненко. Також без проб затвердили Олексія Горбунова, який виконав у фільмі роль Пастора.

фото 9

9.

Місце, де побудували заправку для фільму, ще задовго до початку знімального процесу отримало назву Голлівуд. Так його споконвіку називають жителі Старобільська за неймовірний краєвид, який відкривається з цього пагорба. І, звичайно, таке місце вподобали закохані для романтичних авто-побачень, у найкращих традиціях голлівудського кіно.

фото 10

10.

Фільм Дике Поле вийде в прокат 8 листопада, але вже зараз йде робота над сценарієм до наступного фільму Ярослава Лодигіна. Фільм буде знятий за мотивами нового роману Сергія Жадана Інтернат, Ярослав і Сергій знову працюють над сценарієм разом.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *