Українська стрічка увійшла до списку 50 найкращих фільмів десятиліття

Українська драма «Плем’я» увійшла до 50 найкращих фільмів десятиліття за версією RollingStone. Стрічку відзначили як найбільш інноваційну у використанні сенсорних депривацій. 


Український фільм «Плем’я» режисера Мирослава Слабошпицького журнал RollingStoneвніс у 50 найкращих фільмів десятиліття. Про це повідомляється на сайті журналу. 

Стрічка опинилась на сорок восьмій позиції рейтингу, поруч з «Одного разу в Голівуді» КвентінаТарантіно (49) та «Лінкольном» Стівена Спілберга (47).

Це перший фільм у світі, який знятий без єдиного слова, лише українською мовою жестів. Стрічка не містить субтитрів чи закадрового слова.

Режисер стрічки Мирослав Слабошпицький, прокоментував потрапляння «Племені» у топ найкращих фільмів десятиліття в себе на сторінці Facebook.

 

Список також очолив американський драматичний фільм, знятий БарріДженкінсом, «Місячне світло». На другій позиції розмістилася драма «Соціальна мережа», в якій розповідається про створення Марком Цукербергом Facebook. На третій позиції доволі несподівано розмістилася французько-німецька фентезійна драма режисера ЛеосаКаракса «Святі мотори».

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *