Творці “Гри престолів” хочуть перенести дату виходу 8 сезону

Творці гучного фентезійного серіалу Гра престолів від телеканалу HBO повідомили про намір перенести дату прем’єри нового восьмого сезону.

Про це повідомив кінематографіст Джо Бауер, який працює над візуальними ефектами в проекті, пише HuffPost. За його даними, нові серії можуть вийти на екран пізніше запланованої раніше дати в зв’язку з бажанням продюсерів претендувати на головну телевізійну премію США – Еммі у 2020 році, пише НВ. 

Бауер додав, що право боротися за престижну премію восьмий сезон Гри престолів може отримати лише в тому випадку, якщо його прем’єра відбудеться в період з 1 червня 2019 року по 31 травня 2020 року. Таким чином, фінальний сезон серіалу вийде на екрани не раніше літа 2019 року.

Представники телеканалу HBO підтвердили, що дата виходу нових серій може бути перенесена, але додали, що фінальний сезон серіалу вийде, як і планувалося, в першій половині 2019 року. У планах творців перенести прем’єру на кінець травня 2019 року, щоб отримати право претендувати на Еммі.

Раніше повідомлялося, що прем’єра нового сезону Гри престолів відбудеться в квітні 2019 року.

Крім того, напередодні HBO оприлюднив промо-ролик з анонсом найочікуваніших телепрем’єр 2019 року і включив в коротке відео кадри з нових серій Ігри престолів. Так, в відео можна побачити Тіріона Ланністера, Дейенеріс Таргаріен, Джона Сноу і Сансу Старк.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *