Сам він кретин, а його фільми – гидота. Енніо Морріконе розкритикував Квентіна Тарантіно

Енніо Морріконе – легендарний композитор, який написав музику до найголовніших вестернів ХХ століття, і в тому числі до фільму Квентіна Тарантіно Мерзенна вісімка, висловився проти режисера в своєму нещодавньому інтерв’ю німецькому Playboy.


У цьому інтерв’ю він назвав фільми Тарантіно гидотою, а його самого кретином, пише Новое Время. 

Як пише видання Dazed, очевидно, що співпраця між двома кінематографічними іконами в «Мерзенній вісімці» було не таким вже легким, незважаючи на те, що він Морріконе отримав за нього свій перший Оскар.

Основна зауваження композитора, мабуть, полягає в претензіях Тарантіно на оригінальність сюжету: «Він просто краде у інших і поєднує в одному фільмі вкрадене. В його фільмах немає нічого оригінального », – каже він, додаючи, що навіть не вважає його справжнім режисером.

«Тарантіно не можна ставити в один ряд з такими великими голлівудськими іменами, як Джон Х’юстон, Альфред Хічкок або Біллі Уайлдер. Ось вони були прекрасні, а він готує зі старих продуктів ».

Енніо Морріконе і Квентін Тарантіно на італійській прем’єрі фільму Мерзенна вісімки, 2016 рік

 

У Енніо Морріконе вже давно зуб на режисера фільму Вбити Білла. «Він раптом дзвонить, і хоче, щоб я написав музику за кілька днів, що просто неможливо. Це мене дратує! Тому що це просто неможливо». І якщо тверезо розсудити, то тут композитор правий, адже йому 90 років.

Але в цілому Тарантіно – не головний герой інтерв’ю Морріконе для німецького Playboy. Композитор в ньому також дав прочухана Голлівуду за «помпезну помпезність», за конфузи з Оскаром і всю цю дешеву мішуру», якою, за його словами, просякнута вся Америка.

Схоже, Енні Морріконе вже досяг того віку, коли людина не піклується про те, що подумають про його словах інші. Такий висновок зробило видання.

У цієї історії є продовження.

У коментарі The Hollywood Reporter Енніо Морріконе спростував, що будь-яким чином критикував свою співпрацю з Квентіном Тарантіно в інтерв’ю Playboy.

«До мене дійшли чутки про те, що в німецькому Playboy вийшла стаття, в якій негарно висловлююся на адресу Тарантіно і кінокадеміі. Так ось, я ніколи не допускав жодних негативних слів в бік кіноакадемії, Квентіна або його фільмів, і тим паче не викривав його в тому, що він кінокрадій. Мій адвокат в Італії розбереться в ситуації і застосує відповідні дії».

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *