Польська Гра престолів. Netflix показав трейлер найочікуванішого фентезі-серіалу року

Netflix представив другий трейлер серіалу Відьмакза мотивами однойменної саги Анджея Сапковського і назвав дату прем’єри.


Перша серія американсько-польського фентезі-серіалу Відьмак (The Witcher),створеного за мотивами однойменної серії романів польського письменника-фантаста Анджея Сапковського, вийде на стрімінговому сервісі Netflix 20 грудня. Всього перший сезон складається із восьми серій.

Головну роль відьмака Геральта в серіалі виконує англійський актор Генрі Калвілл, знайомий за фільмами Війна богів: Безсмертні, Людина зі сталі, Ліга справедливості та серіалом Тюдори.
Серіалу Відьмак пророкують популярність Гри престолів.

«Відьмак» (пол. Saga o wiedźminie) — фентезійний літературний цикл польського письменника Анджея Сапковського та похідна́ франшиза. Перше оповідання циклу побачило світ у 1986 році в польському часописі «Фантастика», а останній роман був опублікований у 2013. В Україні цикл був уперше виданий у 2016—2017 роках «Клубом сімейного дозвілля» в перекладі Сергія Легези.

У творах з франшизи головним героєм зазвичай є відьмак Ґеральт з Рівії, наділений підвищеною фізичною силою, психічною витривалістю і магічними навичками, здобутими внаслідок проходження мутації (обряду ініціації).

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *