Film.ua продаватиме українські фільми за кордон, а зароблені гроші віддасть на армію

Film.ua Distribution вирішила перераховувати кошти, отримані за продаж прав на покази своїх проєктів за кордоном, у фонди, які підтримують Збройні Сили України, на гуманітарну допомогу постраждалим від війни та біженцям. Про це виданню «Детектор медіа» розказали у компанії.

Фільм «Черкаси», гроші за продаж якого у Чехію перерахували на підтримку Збройних Сил України, Film.ua Distribution, також подали польському телеканалу TVP, а також каналам Естонії, Литви та Латвії.

«Хочемо подякувати нашим колегам з Німеччини – ZDFE, партнерам з Польщі, Румунії, Словенії та Молдови, які також купують контент і таким чином підтримують ініціативу передачі грошей у фонди, серед яких – “Повернись живим” та гуманітарний фонд “Червоного хреста в Україні”», – коментує директор з дистрибуції контенту Film.ua Group Євген Драчов.

Film.ua Distribution також пропонує до купівлі й інший контент: фентезі «Сторожова Застава», нуарний детектив «Схованки», анімаційний фільм «Викрадена Принцеса», детективний серіал «Нюхач» та інші.

«Багато наших партнерів продовжили права на вже придбаний контент. Так, на телебаченні Південної Кореї зараз триває показ третього сезону костюмованої драми «Кріпосна», а після кожної серії транслюється інтерв’ю посла України», – розказала пресслужба кінокомпанії, – «Також ми дуже раді, що наші партнери у цей час придбали каталог FILM.UA Group – зокрема, це зробили TVP та ZDFE, а також колеги з Молдови, Румунії, Словаччини та інших країн».

Для того, щоб популяризувати Україну у світі деякий контент, зокрема культурного та етнографічного спрямування, компанія пропонує закордонним мовникам безкоштовно. Це проєкти «Спадок», «Весільний спадок», «Борщ», ролики «І будуть люди» та інші.

Також дитячий контент компанії (наприклад, фільми «Сторожова Застава», «Фокстер і Макс» та інші) придбав дистрибутор у країнах Балтії ACME Film, щоби організовувати кінотеатральні покази для родин українських біженців.

Для українських і світових глядачів Film.ua Group створює промо ролики, а також відео, що фіксують воєнні злочини російської армії.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *